Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mikor lesz olyan hogy bármilye...

Mikor lesz olyan hogy bármilyen, még egy 8 általánossal végezhető munkával is meg lehet élni? Valamint olyan mikor lesz hogy könnyű lesz társat találni egy csúnya vagy átlagosan kinéző fiúnak vagy lánynak is?

Figyelt kérdés
A munka a pénz és a társtalálás fontos szerepet játszik az emberek életében.Munkát találni nehéz,a pénz kevés,társat találni nehéz,mert sok a nehéz eset az emberek között.Miért nem változtatunk ezen?Lehetne a munkahely is több,a pénz is több és társat is könnyen lehetne találni ha az emberek változtatnának.Hiszen rajtuk múlik.Mégsem változtatnak.De miért?Jó szenvedni?Jó pénz nélkül,magányosan élni?Az a jó ha nincs semmink és senkink és azon vagyunk hogy másnak se legyen senkije és semmije?
2020. jan. 8. 08:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
74%
Ilyen soha nem lesz.
2020. jan. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
40%
Változtass. Érdekes, én megélek 180-ból diszpécserként, ahhoz nem kell iskola. 1 nap alatt találtam ezt a munkát. Persze előtte 6 évet külföldön húztam le, hogy egy lakás árát összeszedjem. De akkor is változtattam, ÉN!, nem pedig a társadalmat szidtam. Társat is találtam, sosem volt gondom a kisugárzásommal. Nálad látszik, hogy saját magaddal van bajod, és mástól(emberek) várod a segítséget. Nagyon nyomorúságos életed lehet.
2020. jan. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
37%
Majd amikor a hozzád hasonló csúfbogarak végre belátják, hogy nem topmodellekre kell várni, hanem egy hozzád hasonló szívnonalú lánnyal is lehet boldogan élni.
2020. jan. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
#3-as egy nem topmodell is nehéz eset ugyanúgy mint egy topmodell.
2020. jan. 8. 08:25
 5/27 anonim ***** válasza:
Mo.-n ilyen sosem lesz.
2020. jan. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
#2-es akkor elégedj meg a 180 ezer forinttal,legyél elégedett a társadalommal is.Minden szép és jó szerinted:)
2020. jan. 8. 08:33
 7/27 A kérdező kommentje:
#5-ös erről csak mi tehetünk hogy nem lesz ilyen,senki más.Ha nem kell a jó,itt a rossz,tessék.
2020. jan. 8. 08:35
 8/27 anonim válasza:
6-os ha nem vagy elégedett akkor változtass..Nem fog senki fegyvert a fejedhez hogy ne tanulj..Ne végezz el egy egyetemet s ne keress fejlesztőkent millió felett..Mindig csak a sírás..Munka és kitartás nélkül sehol nem adják ingyen a sikert..
2020. jan. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
80%
Neked van valami nyomorod amiért most minket hibáztatsz ("csak mi tehetünk róla"). Sok sikert a nyűglődéshez!
2020. jan. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
#8-as ingyen nem adják a sikert,de azért ennyire drágán se kéne.Egyszerűen nem kéne húzni a falakat az emberek elé,nem kéne akadályozni őket abban hogy boldogok lehessenek
2020. jan. 8. 08:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!