Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek létezik a "lelki...

Szerintetek létezik a "lelki társ"?

Figyelt kérdés

Ti hogyan definiálnátok egy ilyen személyt? Milyen ő? Lehetséges, hogy valaki soha ne találkozzon "a másik felével", aki iránt valamilyen megmagyarázhatatlan módon kötődik? Itt most beszélhetünk baráti vagy szerelmi kapcsolatról is. Engem személy szerint még soha nem érdekelt annyira senki, hogy minden egyes apróságot tudni szerettem volna róla, ha tehettem volna, mindig vele lettem volna stb. Igazság szerint nem igazán érdekelnek az emberek, valami oknál fogva eddig nem fogott meg annyira senki, hogy tényleg meg akarjam ismerni és tartósan kapcsolatban maradni vele. Ez mennyire szokatlan? Nektek van ilyen "különleges" személy az életetekben?


Elnézést a sok kérdésért, de ma ezen töprengtem és kíváncsi vagyok mások mit gondolnak erről. :)


19/L



2020. jan. 8. 23:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Én azt gondolom erről, furcsa, hogy 19 évesen még sosem voltál szerelmes.
2020. jan. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan valaki, aki megért és kötődik hozzád lelki szinten, hasonló hozzád, aki mellett érzed, hogy nem vagy egyedül.
2020. jan. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Lètezik.
2020. jan. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%

Remélem, hogy létezik, bár nem vagyok már biztos benne. Olyannak tudnám elképzelni az illetőt, aki megérti a gondolataimat és én is az övéit, továbbá elfogadjuk egymás összes hibáját. Mindenképpen olyan kapcsolat, ami sokkal több, mint a fizikai vonzalom. Mennyire szokatlan? Szerintem ami tényleg ennyire mély, az nagyon. Egy nő volt idáig, akiből egyáltalán ki tudtam nézni az ilyet, de nem lett belőle semmi.

Baráti kapcsolatot nem tudok elképzelni ennyire mélynek.

26/F

2020. jan. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Igen, létezhet, de nem egy a nyolcmilliárd ember közül, hanem több, aránylag mégis kevés személy, akivel kapcsolatban úgy érzed, hogy többről van szó, mint barátságról, de szexuális vonzalomnál is többről, illetve úgy, hogy éveken keresztül el tudnátok beszélgetni, akkor se unnátok meg egymást. Nekem hárman voltak az életemben, sajnos egyikükkel se tartom már a kapcsolatot (protip: ha megtalálod a lelki társadat, igyekezz ne összeveszni vele minden hülyeségen, hogy aztán elege legyen belőled!) Most úgy érzem, talán már érett lennék egy ilyen kapcsolatra... de hát jelenleg nincs senki. :/


20/f

2020. jan. 9. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Létezni könnyen lehet, hogy létezik.

Az már a másik része, valaha találkozol-e vele? Illetve kiderül-e róla, ő az? Lehet olyas valaki, aki naponta látsz, de sose beszéltél vele vagy csak felszínesen.


Egyébként szerintem nem a hozzád legjobban illő embert kell megtalálni. Mert mindig van jobb. Bőven megfelelő egy elég jó is.

2020. jan. 9. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
szerintem igen
2020. jan. 9. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
29%
Még van olyan ember aki hisz ilyenekben? Lol.
2020. jan. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A pszichopaták szerint a lelki társ az aki akkor is ott van melletted ha kihasználtad,tönkretetted,és még így is megtud neked bocsátani. 😀
2020. jan. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A klasszikus "másik felem"-ben nem hiszek. Köszönöm én egyedül is egész és jól működő ember vagyok. Abban viszont hiszek, hogy bizonyos emberek nem véletlenül vannak jelen az életemben. 
2020. jan. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!