Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is érzett/érez így?

Más is érzett/érez így?

Figyelt kérdés
Hiába van mellettem a családom, a párom, mégis úgy érzem egyedül vagyok. A párommal lassan egy éve leszünk együtt és 3 hónapja együtt élünk, ami azt jelenti, hogy minden nap egy légtérben vagyunk munka után, mégis azt érzem, hogy a társaságában magányosabb vagyok mintha egyedül lennék. Szükségem van valakire aki meghallgat, aki figyel rám.

2020. jan. 13. 07:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Elöször is veled is van baj, ha képtelen vagy egyesül is meglenni.

Másodszor ha a párod nem figyel rád, akkor ennek a kapcsolatnak semmi jövöje!


Elsöre költözz külön és tanulj meg egyedül megélni, csak utána leszel érett felnött párkapcsolatra

2020. jan. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ó igen, volt már ilyenem nekem is. Igazából azóta sem változott semmi, csak én állok máshogy a dolgokhoz. De egy kicsit még mindig jól esne ha lenne olyan igazi lelki társam
2020. jan. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gublug ***** válasza:
47%

A kronobiologiai kiszamolok jol peldazzak ezt.

Az intellektualis szintetek kelloen elter, ergo nem tudtok jot beszelgetni.

Altalanos dolgokrol igen, de a melyebbekrol nem.

Eleg kepletet lattam, hogy tudjam a nagy atlag akkor erzi jol magat ha az ibtellektualis szintjuk azonos a partnerral.

2020. jan. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tisztázd le magadban, hogy mi az elsődleges baj. Miért érzed azt, hogy egyedül vagy? Mi hiányzik a kapcsolatotokból? Aztán gondolkodj el azon, hogyan lehet ezen javítani, majd ülj le a pároddal és beszéljétek meg, hogy mit vársz tőle és ő mit vár tőled. A kapcsolatotok ezen szakasza az egymáshoz "simulásról" szól, jellemzően az első közös hónapokban kiderül, hogy tudtok-e együtt élni, vagy csak egymás mellett vagytok képesek. Ti most érzéseim szerint inkább egymás mellett éltek. Hosszútávon ez nem vezet semmi jóra.
2020. jan. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha így érzed, akkor a helyzet az, hogy a "párod" nem a párod. Az a kapcsolat, amiben magányos vagy a "szerelmed" mellett, az egy mélységesen rossz kapcsolat. Talán lehet, hogy nem ő a megfelelő partner? És lehet, hogy nem kéne ennyire előrerohanni a kapcsolatan - összeköltözés, meg miegymás - úgy, hogy az alapvető dolgok sem működnek?
2020. jan. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!