Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehetne túlélni az életet?

Hogyan lehetne túlélni az életet?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén, én már sok jóba nem igazán reménykedem ebben az életben.


Csak vagyok, dolgozom, csinálom a dolgaimat, de általában semmi sem sikerül, úgyhogy már nem is igazán próbálok változtatni.


Mindez jó-jó, csak egy a baj: amikor látom, hogy más emberek milyen boldogok, mindig mennek valahová, én meg itthon ülök, na ez az ami a legjobban fáj nekem!


Próbálkozom én, csak hát nagyon sokszor sírhatnékom van. Nincsenek egészségügyi problémáim, csak lelki gondjaim vannak.


Nem mondanám azt, hogy az életem rossz, de azt sem tudom kijelenteni, hogy jó. Ha egy 10-es skálán kéne értékelni az életemet, akkor 3 pontot adnék rá, többet nem!


Jelenleg leginkább engem ez zavar: van a munkahelyemen egy lány, aki tetszik nekem, de van barátja, mindig mennek ide-oda, jól érzi magát, nekem esélyem sincs nála. Ez zavar, de nagyon!


33/F


2020. jan. 13. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
1 ora kardio jot tenne
2020. jan. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Felnőtt férfiként illene tovább látnod az életben egy viszonzatlan vonzalomnál. Nincs egészségügyi problémád, akkor kezdj el valamit sportolni, járj el valahová, keress hobbit, mozdulj ki, ha kell egyedül is. Előbb-utóbb ezek kapcsán tudsz majd ismeretségeket kötni, ha a munkában nem megy és talán pár havert találni. Fejleszd magad. Az a baj, hogy a kérdésed alapján te is az a típus vagy, aki rettentően sajnálja magát, de tenni meg semmit nem tesz, hogy kimozduljon abból a langyos vízből, amiben él.
2020. jan. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyurd ki magad! Addig is kondiban es emberek kozt vagy! Ott lehet baratkozni is! Meg izmosodni! 💪🏻
2020. jan. 14. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne legyél már ilyen nyámnyila a jó ég áldjon meg.

Akkor te azért vagy magad alatt, mert tetszik egy csaj akinek van párja??? Ez vicc....Menj el bulizni, edzeni, ott tudsz ismerkedni. Vagy vannak a netes lehetőségek. Mindenki a saját életének a kovácsa. Mástól mit vársz?

Amíg te nem szereted magad, és nem érzed jól magad egyedül, addig más sem fog szeretni, és boldog lenni melletted. Tedd rendbe a lelked ez fontos.

2020. jan. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem sikerült. Nem haltam még meg :)

Egyébként pedig mit szeretnél? Ezt gondold át, és próbáld meg megvalósítani :D

2020. jan. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 george1113 ***** válasza:

Szerintem a kérdező azért van maga alatt, mert még nem volt barátnője, vagy rég volt. És minden nap látnia kell, ez nagyon zavaró tud lenni nap mint nap.


Kérdező: egyszerüen próbálj vele meg barátkozni. Lehet nem is olyan jó az életük aminek látod. Az emberek szeretek mást mutatni mint ami valójában. De gondolj bele ha lenne veled ott egy barátnő, nem elég hogy a munkádra is oda kéne figyelned, de a riválisaidra is. Hogy nincs meg kiméled magad egy stressztől, egy kapcsolat, munkahelyeken, a legjöbbje tönkre megy. Csak azt kötik az emberek orrára. Szóval nyugi. Örülj hogy munkahelyeden nincs nőd, mert akkor egy plusz teher menne rád.

2020. jan. 19. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!