Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mostanában nagyon könnyen...

Mostanában nagyon könnyen elsírom magam, és rettentően fáradékony vagyok. Miért van ez? :/

Figyelt kérdés

Elég egy pici dolog is, és már könnybe lábad a szemem. Például reggel nem sikerül egy normális copfot összehoznom, vagy valaki valami rosszat mond nekem, és azon rágódok hetekig...

Valójában semennyi önbizalmam sincs, és egyébként is sokat sírok, de nem tudom mi van az utóbbi időben, sokkal rosszabb, mint általában. Suliban próbálok sosem sírni, az elmúlt 1-2 hétben konkrétan minden nap küszködök hogy ne törjön ki belőlem a sírás, amikor valami rosszabb dolog történik.

Ez mennyire normális? Mitől lehet?



2020. jan. 16. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Néha van ilyen érzelmi hullámvasút.

Gyakran megesik velem is, és én sem tudom az okát. :)

Jön és megy.

Picit foglald le magad, sport, hobbi ilyesmi.

2020. jan. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja és 16/L
2020. jan. 16. 18:52
 3/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg az önbizalomhiánytól, az lehúzhatja a tűréshatárodat. Normális reakció rá, dee tenni kéne ellene, találj ki valamit, amivel építgethetnéd kicsit az önbizalmadat.

És ha hosszabb ideig érzed rosszul magad, nem kell magadban szenvedni, kérj segítséget, szülőktől, iskolapszichológustól.

2020. jan. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hormonok dolgoznak.
2020. jan. 17. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Erősítsd meg magad lelkileg, csinálj olyan dolgokat amik önbizalmat adnak, sportolj akár otthon egyedül. Vitaminhiányból is fakadhatnak ezek. Elsősorban B vitaminra és magnéziumra lenne szükséged, de a D és C vitamin is segíthet.
2020. jan. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Mozogj sokat és a nem fontos dolgokkal ne foglalkozz annyira, majd később lesz rá megoldás, illetve imádkoz időnként, hogy kinődd ezt idővel..
2020. jan. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem is volt egy ilyen időszakom, ne aggódj elmúlik. :)
2020. jan. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ezek a depresszió tünetei is lehetnek. Saját tapasztalat. Fáradt és kimerült vagy, egész nap csak aludnál.Nem tudod elengedni a rossz gondolatokat, ezen kattogsz napokig.Nem tudsz koncentrálni, nincs kedved emberek közé menni. Vagy túl sokat eszel(édesség) vagy nincs étvágyad. A január a legkritikusabb hónap.Nem akarlak megijeszteni, de ha nem leszel jobban, keress fel egy pszichológust.Már egyetlen beszélgetés is jótékony hatással lehet, de kizárólag magánrendelésen.Sétálj, fuss a szabad levegőn! Tudom ebben az állapotban elindulni is nehéz, de szedd össze magad! Gyerekkorom óta szorongó , feszült voltam. Most már sajnos gyógyszereket kell szednem, de a közérzetem sokkal jobb.
2020. jan. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!