Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mihez kezdjek az életemmel 29...

Mihez kezdjek az életemmel 29 évesen?

Figyelt kérdés

Igazából nincs semmim, csak egy érettségim. Egyetemre jártam, ahol záróvizsgáig jutottam de egyszerűen képtelen vagyok megcsinálni az utolsó vizsgát! Nagyon kiábrándultam a szakból a sikertelen vizsgáknak köszönhetően. Nem kérek megjegyzéseket ezzel kapcsolatban. Ez egy nagyon kemény szak, ahol az államvizsga gyakorlati részből is áll, tényleg képesek a legapróbb dolgokért is buktatni!


Igazából úgy érzem már nem érdekel ez a szak! Mindig is érdekelt az informatika, de nem lenne már pénzem erre hogy elkezdjek egy ilyen szakot, ráadásul matekból sem voltam elég penge. Azt viszont tudom, hogy egy gyári munkától több van bennem. Csináltam sokáig, sőt voltam segédmunkás is nekem nem büdös, csak több van bennem ettől. Viszont nem tudom bizonyítani, úgy érzem kidobtam az ablakon egy csomó évet, és pont a végén nem sikerül a vizsgám. Ha sikerül is, akkor sem érdekel igazából különösebben. Már nincs semmi motivációm, nincs kivel beszélgetnem, nincs barátnőm, munkám, kocsim sincs, igazából mindent egy lapra tettem és úgy érzem kár volt elpocsékolnom ennyi évet! Talán ki kellene mennem külföldre, pár évre pénzt keresni. Vagy nem tudom mit kellene tennem.


2020. jan. 17. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:
7%
Napi kamu.
2020. jan. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miről beszélsz ember?
2020. jan. 17. 15:36
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Sereg.
2020. jan. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 progizo válasza:
Nem vagy még lekésve 29 évesen semmiről. Te még fiatal ember vagy. Ha tényleg érdekel az informatika, kezdd el képezni magad etéren, esetleg tanfolyamokat is elvégezhetsz. A programozás érdekel? Csak mert ez olyan dolog, amit önerőből is képes kicsiholni magából az ember.
2020. jan. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ha eljutottál a zv-ig, akkor ne add fel! komolyan, (szinte) semmiből se tart megszerezned egy diplomát! azzal meg mehetsz tefl nyelvtanfolyamra és lehetsz angol nyelvtanár (már ha tudsz angolul), taníthatsz ázsiai, arab országokban és NAGYON sokat tudnál keresni vele. de diploma kell hozzá (szak mindegy).

ha pedig épp semmihez sincs kedved, de utazgatnál és a munka se büdös, akkor ajánlom a wwoof-ot vagy a workawayt. szállást, kaját kapsz munkáért cserébe, új dolgokat tanulhatsz, és még a nyelvet is gyakorolhatod!

2020. jan. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Hülyeség elpocsékolni annyi időt egy záróvizsga miatt. Feküdj neki és csináld meg. A legnagyobb pozitív energia lesz az életedben, hogy leküzdötted.
2020. jan. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

Mit tanultál eddig ? Próbálj meg elhelyezkedni olyan területen ami közel van ahhoz amit tanultál.

Hátha visszahozza a kedvedet.

Valamilyen nyelvet beszélsz ha egyetemen tanultál.

Így már nem vagy elveszve.

2020. jan. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
érdekel
2020. jan. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
Ha komolyan úgy érzed, hogy több van benned, ez a tökéletes alkalom, hogy bebizonyítsd. Szerinted a többi ember, aki végigjárta az egész oktatási rendszert a legjobb iskolákon keresztül (köztük én) nem volt tele a töke a vizsgákkal? Mégis összekapták magukat és végigcsinálták, mert nem hagyták, hogy összezuhanjanak akkor, amikor teljesíteni kell. Kapd össze magad és feküdj neki annak a záróvizsgának, ha pedig feladod, akkor mondj le arról is, hogy többre vagy hivatott.
2020. jan. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy egyedül a problémáddal. Mostanság egyre többen vannak így. Bár még csak 26 vagyok, de a soraidban én is magamra ismertem. Sajnos én is ugyan ott állok mint te, hogy lépnem kellene valamerre de fogalmam sincs, hogy merre. Nyilván aki nincs hasonló helyzetben csak üres picsogásnak érzi azokat amiket leírtál.
2020. jan. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!