Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Létezhet olyan hogy a párod...

Létezhet olyan hogy a párod miatt se vagy olyan boldog?

Figyelt kérdés
Amikor minden össze jön és elég sokszor sok rossz, és még a párod is idegesit és megérteni se próbál egyszer se ,csak inkább tesz rá még egy lapáttal ?!
2020. jan. 21. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. Velem is pont ez van jelenleg is.
2020. jan. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Persze, h nem jó a kapcsolat, vagy nem megfelelő a partner.
2020. jan. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mi az a pont ez? Első hozzászóló ?


Akkor nem teljesen csak saját magunk felelünk a boldogságunkért, ugye ?

2020. jan. 21. 21:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem ért meg téged, szerintem nincs értelme a kapcsolatnak, csak nyűg neked.
2020. jan. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Barnabas333 ***** válasza:
Nálunk is ez van, külön utak, magán élet nincsen. Persze a sok munka, meg a hiperaktív gyerek mellett nehéz. De amikor lenne rà lehetőség akkor sem akarja. Így szenvedek társas magányban, miközben időm nincs semmire. 42f
2020. jan. 26. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

És mit tesztek ez ellen ? Kiléptek a kapcsolatból ?


Utolsó , kicsit hasonló szituban érzem magam , társas magány... Igaz gyerek nélkül .. Szóval mi lesz ezután ... bele se merek gondolni ... Néha fent néha lent ... De igazán senki nincs aki megértene és akkor azt mondja hogy magam miatt nem vagyok boldog . Én felelek a boldogságomért. Ez igaz, de akkor már ehet nem lenne már az életembe ..

2020. febr. 23. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!