Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért akarják egyes emberek...

Miért akarják egyes emberek arra biztatni az egyedülálló, magányos embereket, hogy maradjanak egyedül továbbra is?

Figyelt kérdés
Mint például itt a gyakorin is vannak ilyenek.Panaszkodik valaki hogy egyedül van,erre azt írják neki hogy örüljön neki meg ha lenne egy társa csak rosszabb lenne neki.De akik ezt mondják magukból indulnak ki?Azért mert nekik rossz tapasztalatuk volt másnak is csak az lehet?Szerintem nem jó az egyedüllétet választani több okból sem.Először is az ember társas lény.Másodszor anyagi okok miatt is.Egy albérletet ketten könnyebben fent tudnak tartani mint egy ember.Ismertem olyan párt hogy egyikük fizetése az albérletre ment,a másik fizetéséből meg éltek ketten.Egyedül nem tudták volna az albérletet is fizetni meg megélni is.Meg amúgy is az a normális hogy egy férfi és egy nő együtt lakik.Én is egy nővel szeretnék összeköltözni nem valamelyik haverommal vagy testvéremmel,vagy munkatársammal.Mert az a normális hogy a párunkkal lakunk együtt miután kirepültünk a családi fészekből.Úgyhogy nem az a megoldás hogy bebeszéljük magunknak hogy egyedül jobb hogy ne kelljen szembesülni a társkeresés nehézségeivel.
2020. jan. 24. 02:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
25%
Ezt mar en is figyeltem,h sok itt az olyan ember aki az egyedulletet tamogassa.En is jol ereztem mgam egyedul 25 eves koromig.De azota mar nem,tarsra lenne szuksegem :(
2020. jan. 24. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
71%

Egy kutya is jó társnak és még csak megsem csal.

Az ember magányosan teljesedik ki igazán,hisz nem kell senkihez alkalmaszkodni.

És igen magamból indulok ki,pont mint ahogy te is.

2020. jan. 24. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
#1-es támogatják az egyedüllétet aztán meg sírnak ha nem lesz nyugdíjuk.
2020. jan. 24. 03:01
 4/25 A kérdező kommentje:
#2-es és majd a kutya fogja befizetni a nyugdíjjárulékot?
2020. jan. 24. 03:02
 5/25 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező fideszes vagyol vagy mi köze van a nyugdíjnak a magányhoz?
2020. jan. 24. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
#5-ös annyi köze hogy akinek nem lesz társa annak valószínűleg gyereke sem lesz.Kevesebb gyerek,kevesebb adózó,kevesebb bevétel az államnak.
2020. jan. 24. 03:04
 7/25 anonim ***** válasza:
82%
És nekem mi jóságom van azin ha orbán gazdagabb lesz?
2020. jan. 24. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Meg ugye ott vannak azok a nők akiknek nem felel meg senki és idős korukra 50 macskával fognak együttélni.Elkapnak a macskáktól valami fertőzést aztán nézhetnek.
2020. jan. 24. 03:09
 9/25 A kérdező kommentje:
#7-es annyi hogy legalább lesz nyugdíjad.De ha olyan jól keresel hogy tudsz félretenni nagyobb összeget a nyugdíjas éveidre nekem úgy is jó.
2020. jan. 24. 03:12
 10/25 anonim ***** válasza:
81%
A kérdező egy állkatkínzó,megy a feljelentés.
2020. jan. 24. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!