Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Normális, hogy nagyon várom,...

Normális, hogy nagyon várom, hogy végre egyedül legyek?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, És egyszerűen rühellek emberek között lenni. Otthon is. Folyton hozzámszólnak, ezt kérnek, azt kérnek. Megcsinálom, oké, de annyira jó lenne, ha egyszerűen csak ignorálnának. Senki nem venne észre engem, békénhagynának, nem szólnának hozzám.


Szüleim nyáron 2 hétre elmentek otthonról, nővérem a pasijával nyaralt, úgyhogy egyedül voltamo tthon 2 telejs hétig, és annyira jól éreztem magam, hogy az volt életem LEGJOBB két hete! úgy nézhettem tévét ahogy akartam, a kedvenc zenémet ordíthattam, azt csináltam, amit akartam. Komlyan, én nem akarok családot. Se feleség, se gyerekek. Annyira rossz volt, az eddigi életem, a caládom, az iskola, a környező emberek, hogy teljesen kikészültem. Iskolában, ha megkérnek valamire, azt ha így végzem el az a baj, ha úgy végzem el az a baj. Semmi nem jó. Ha azt mondom, hogy igen, akkor hülye vagoyk, ha azt mondom, hogy nem, akkor is, mert nem mondhatok jó választ. És közben még azt is elvárják. Meg sokat mondták tanárok is, hogy támadható vagyok, ezért piszkálnak sokan. Pedig engem nem érdekel, elengedem a fülem mellett. Olyan életerős, vidám voltam az a két hét alatt, hogy ez leírhatatlan.


Bármit rombolhattam, alkothattam, jól érezhettem amgam, egyszerűen csak éltem. Tetőről ugráltam a medencébe, max hangerőn bömböltethettem a kedvenc zenémet... (szomszédok nincsenek, budán olyan a környék, hogy csak mögöttünk vannak, ott is távolabb)


Szóval ennyi. Elegem van az emberekből. Nem vagyok kiváncsi másra. Természetesen boltban beszélek emberekkel, meg postán, vagy akárhol, meg ezzel nincs gond, nagyon kedves vagyok a többiekkel, számomra fárasztó, ha órán nem figyelek, hanem idétlenkedek. Eszembe nem jutna, hogy csúnyán beszéljek a tanáraimmal. Erre neveltek, így könnyű... Ja meg a kutyámat és a macskámat megtartanám. Velik jól kijövök. Mert nem beszélnek vissza.


18 leszek, veszek egy házat, autót és dzsalok egyedül lenni...


2020. jan. 24. 23:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Tele van hibával, tudom, telefonról írtam. És rettenetes gyorsan :)
2020. jan. 24. 23:46
 2/11 anonim ***** válasza:

"18 leszek, veszek egy házat, autót és dzsalok egyedül lenni..."

Kívánom, hogy teljesüljön minden álmod, de azért remélem tudod, hogy a szabadság felelősséggel is jár. Ez a hosszú írás azért meglehetősen érzelmi kitörés jellegű volt.

De végül is jól érzed magad egyedül, és senkinek sem ártasz vele (kivéve magadnak potenciálisan, ha a tetőről ugrálsz a medencébe), úgyhogy alapvetően normális, mégis, úgy érzem, kell még némi élettapasztalat ahhoz, hogy pontosabban meg tudd magadnak fogalmazni, mit is szeretnél az életben, és hogyan akarod kivitelezni.

Valószínűleg introvertált vagy, és fejedre nő a "rohanó világ". Megértem.

2020. jan. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
HÁt annyira azért nem volt dühkitörés, teljesen jól elvagyok, tudom, úgy, hogy egyedül vagyok, MINDEN felelősség és intézni való rám hárul, DE! egyedül számomra sokkal könnyebb végezni mindezt. Ez velem mindig is így volt. Ha egy szekrényt kellett felvinni a lépcsőn, hiába nem bírtam el, nem kellett senki segítsége. megoldottam pántokkal és magammal. nagyon megnehezíti ,hogy nem egy robottal dolgozom, hanem egy emberrel. Mert ha egy embertől kérem, hogy tartsa erősen és ne mozgassa, az tuti, hogy mozgatni fogja, és még ki is ejti a kezéből.
2020. jan. 25. 00:18
 4/11 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy itt, a GYK-n senkinek sem tartozol számadással. Mégis, valamiért fontosnak tartottad elmondani, hogy ez nem kitörés, és ezzel épp az ellenkezőjét igazoltad (azt, hogy düh, nem mondtam). :) Sőt, most már az érzelmi rész mellé érveket is hozol, mintha olyan fontos lenne tudnia az ide járó, számodra vadidegen felhasználóknak. Nem baj amúgy, hogy kitörés, csak vedd észre. Azt, hogy ez mind belőled jön. Miért érzed azt, hogy meg kell magyarázni azoknak, akikből eleged van – más embereknek, főleg vadidegeneknek, akiknek a véleménye aztán végképp nem mérvadó? Magadnak válaszold meg a kérdést, mert engem – kívánságod szerint – nem érdekel hogyan éled az életedet.
2020. jan. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Elárulnád, hogyan fogsz te autót meg házat venni? A zsebpénzedből? Ne hülyülj már. 😁
2020. jan. 25. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A rettenetesen gyors írásából
2020. jan. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
5-ös. Az neked most teljesen mindegy nem?
2020. jan. 25. 11:18
 8/11 A kérdező kommentje:
Egyébként az volt a kérdés, hogy ez normális-e, hogy így gondolom? Hogy nem akarok emberek közt lenni?
2020. jan. 25. 11:19
 9/11 anonim válasza:
Igen, normális, hogy így érzel, sok introvertált van ezzel így. Ebben a korban pedig főleg normális. Ha van rá lehetőséged, alakítás ki magadnak egy olyan életet, amiben van lehetőséged egyedül lenni, és utána eldöntheted, hogy mikor szeretnél szocializálódni.
2020. jan. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Abszolút megértelek, mikor huszonéves voltam, alig vártam,hogy hazaérjek a munkából és bezárjam magam mögött az ajtót, szerettem magam lenni.

Az emberek, úgy általában nagyon idegesítőek. Sajnos a családom is olyan,hogy képtelenek csendben lenni,ezért nem veszek részt megjátszott pofaviziteken.

Mikor volt kutyám, vele jó volt, sokkal több szeretetet adott,mint az emberek.Sajnos a sétáltatásnál a többi kutyás állandóan dumálni akart,főleg ostobaságokat.

Már nem él a kutyám sajnos.


Hobbiként modellezem, ami csendes , magányos hobbi, szeretek filmezni, zenélni, kirándulni, duma nélkul. Csendben sétálni az erdőben és gondolkodni. Itt Budapesten azért a munkám miatt nem tudom az embereket kikerulni,de csak ott beszélek, ahol muszáj.

Vannak barátaim, elbeszélgetek veluk, de ők olyanok, akik a csendet nem egy űrnek tekintik, amit ha kell, ha nem , be kell tölteni...

2020. jan. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!