Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki vagyok égve. Ti voltatok...

Ki vagyok égve. Ti voltatok már ilyen helyzetben, hogyan oldottátok meg?

Figyelt kérdés

Nem tudom mihez kellene kezdenem az életemmel és már eléggé elcsüggedtem. Van egy diplomám és munkám amit már utálok csinálni. A nulláról indultam és nem sikerült igazából előrébb lépnem. Kilátástalan, hogy valaha saját lakásom legyen és ha új laptopot akarnék venni kb. arra is egy évig kellene spórolnom. Úgy alapjáraton besokalltam mindennel.

Minden nap felkelek, elmegyek dolgozni, ott lefáradok annyira, hogy miután hazaérek azt a maradék 4 óra szabadidőmet már csak egy helyben ülve töltöm, majd lefekszem. Tudom azt, hogy az életem elmegy mellettem és egyre kevésbé látom értelmét tovább így szenvedni.

Teljesen tanácstalan vagyok és nem tudom, hogyan és merre kellene lépni. Ezért is vagyok kíváncsi, hogy más aki már volt hasonló helyzetben, hogyan lábalt ki belőle, hogy ne a vonat elé ugorjon.



2020. jan. 26. 21:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
34%
Először is! Nem tudom, hogy van e partnered, de ha nincs az nagyon jó lenne most!
2020. jan. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
#1 Nincs senkim, egyrészt nem vagyok ez az alkat másrészt nem is rángatnék bele senkit a személyes nyomoromba.
2020. jan. 26. 21:56
 3/25 Blade Bone ***** válasza:
Hétvégéd sincs egyébként?
2020. jan. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
#3 De van hétvégém, ami általában azzal telik, hogy próbálom kipihenni a hetet és lelkiekben felkészülni a következőre.
2020. jan. 26. 22:17
 5/25 anonim ***** válasza:
10%
Együttérzek, és én erre csak azt a megoldást látom, hogy az embereknek nem kéne még több ilyen szenvedést csinálni gyerekvállalással.
2020. jan. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
#5 Eszemben sem volt családod alapítani. Hogy jött ez most ide?
2020. jan. 26. 22:32
 7/25 Blade Bone ***** válasza:
35%

Az így elég szomorú... Valamivel ki kellene zökkentened magad a munka fogságából, ha nem is ahogy hazaérsz, de legalább hétvégén, mert így látszik, hogy gyakorlatilag még az otthonlét sem tölt el örömmel.

Szerintem egy vagy két hetet megrövidíthetnél pár nappal szabin, ha van rá lehetőség, aztán elgondolkodhatnál mondjuk azon, hogy mit lenne érdemesebb csinálni, új helyet keresni, vagy esetleg a mostanin javítani valahogy...

2020. jan. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
#8 Az a gond, hogy már nagyon régen csak ezen gondolkozom de nem tudtam olyat kitalálni amivel szívesen foglalkoznék. Pár nap szabadság sajna itt már nem segít nekem.
2020. jan. 26. 22:48
 9/25 anonim ***** válasza:
6%

#6

Gondolom, téged is megszült valaki, mégpedig tök feleslegesen. Vagy nem így van? Én a megelőzésen kívül nem látok más megoldást, és visszafordítani nem tudjuk, ami megtörtént, szóval így jártunk. De az igét attól még lehet hirdetni. Csak ennyit akartam.

2020. jan. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
39%
Mit dolgozol pontosan? Sporttal hogy állsz?
2020. jan. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!