Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti mit gondoltok, Egy ismert...

Ti mit gondoltok, Egy ismert ember, Egy sztár meg tudná oldani hogy egy rajongója ne legyen magányos? El tudná intézni azt, amit még egy pszichológus is csak nehezen tud?

Figyelt kérdés
Lehetett hallani történeteket hogy pl.egy ismert sztár nagyobb összeget ajándékozott egy rajongójának és annak családjának.Szerintem ez a valódi segítségnyújtás.Egy rajongónak már az is nagy dolog szokott lenni,ha csak élőben láthatja a kedvencét,de ha még ráadásul személyesen is beszélhet vele és még pénzt is ad neki hogy ne kelljen nélkülöznie az tényleg egy nagyon nagy dolog.Én azt gondolom hogy egy főleg világszerte ismert ember egy ilyet simán el tudna intézni hogy egy rajongója ne legyen egyedül,legyen barátja vagy barátnője.Szerintem egy nap alatt elintézné akármilyen csúnya lenne a fiú vagy a lány.Ti egyetértetek ezzel?Egyetértetek azzal hogy egy ismert ember,ha eléggé ismert szinte bármit el tud intézni?
2020. jan. 31. 15:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert attól még, hogy valaki kap egy sztártól egy buksisimit, nem jelennek meg benne hirtelen azok a személyiségjegyek, amik sikeressé tennék a szocializációban. Nagyon sokat vagyok emberek között már nagyon sok éve és egyetlenegyszer sem találkoztam még olyannal, hogy valakinek kizárólag a csúnya külseje miatt ne lenne párja vagy barátai. Lehet ezzel takarózni, lehet erre fogni, nyilván könnyebb, mint szembenézni az igazsággal, csak épp nem vezet semmire, mint ahogy az ilyen jellegű kérdések sem.
2020. jan. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
#1-es én azt gondolom hogy ha egy sztár kiválaszt egy rajongóját,Akkor arra a rajongóra elkezdenek odafigyelni az emberek.Elkezdi érdekelni őket.
2020. jan. 31. 16:11
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja, kb 10 percig, amíg ki nem szedik belőle, hogy mi történt és mit tud a sztárról, utána menne minden a régiben. A magányra és a pocsék szociális skillekre ez nem lenne soha megoldás.
2020. jan. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#3-as szerintem egy ilyen után a rajongónak is nagyobb sikere lenne a fiúk vagy lányoknál.Ugyanis azt gondolnák róla hogy valamit tudhat ha őt választotta ki.
2020. jan. 31. 16:21
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, ebből is látszik, hogy nem sokat tudsz az emberek viselkedéséről.
2020. jan. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Mire választotta ki pontosan? Egyszer beszéltek, hű de nagy dolog. Sőt, igazából semmi.

Én például nagy rajongója vagyok Tarantino-nak. Abszolút nem érdekel, hogy kivel mit csinál, engem ő érdekel. Ő és még inkább a munkássága.

Nem érdekel Alfie Allen barátnője, mert engem a további szerepei érdekelnek.

Nem érdekel Johnny Depp kinek adományozott, mert csak az a fontos, hogy megtette.

Nem érdekel G. R. R. Martin véleménye egy feltörekvő íróról, mert majd én eldöntöm, hogy nekem tetszik.

Nem érdekel Sean Bean melyik rajongójával találkozott, mert nincs közöm, ahhoz az emberhez.

A barátokat meg is kell ám tartani. Az, hogy egyszer egy híresség oldalán láttak semmit nem jelent, mert:

1. többet valószínűleg nem találkoztok, így ez az egy alkalom is elvész a homályban.

2. a sok rajongó közül akivel már beszélt, miért pont te lennél érdekes?

3. legfeljebb érdekből ismerkednének veled annak a reményében, hátha bemutatod őket az adott hírességnek.

Ne haragudj, de az már tényleg a legalja, hogy egy ismert embertől várod el, hogy barátokat szerezzen neked. Szerinted nekik nincs millió jobb dolguk?

2020. jan. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most elkeserítelek: egy ismert zenész tanítványa voltam egy pár évig, minden koncert előtt én voltam az egyetlen, akivel váltott pár szót, mert általában felspannolva rohant át a rajongók hada közt. Nő vagyok, még csak csúnya sem, mégsem jött oda senki hozzám, csak elvétve, mert megvan a "közelebb jössz, letépem a karod" kisugárzásom, ami miatt egyébként éppen nincs is barátom, mióta lekopott az utolsó baráti köröm. Ha taszítod az embereket, akkor is taszítani fogod őket, ha minden nap más celebbel mutatkozol. Attól te semmivel nem leszel több, vagy jobb társaság.
2020. febr. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
... azt meg azért hadd kérdezzem meg, ha az átlag emberek sem bírnak, akkor mivel akarnád megragadni a celebet, hogy segíteni akarjon neked? Ők is ugyanolyan emberek, ha nem vagy szimpatikus, akkor nem foglalkoznak veled.
2020. febr. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#8-as nem mondanám hogy nem bírnak de azt se hogy odalennének értem.Szerintem egy sztár nem tesz különbséget a rajongói között.Neki a lényeg hogy minél több legyen.
2020. febr. 1. 06:50
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt nagyon rosszul gondolod :D
2020. febr. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!