Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? Hogyan döntsek?

Vfr kérdése:

Mit tegyek? Hogyan döntsek?

Figyelt kérdés
Hello. Többször tönkre ment az életem, de mindig fel álltam. Most nagy döntéshez érkeztem ami megint ebbe visz vagy így(érzelmileg) vagy úgy (anyagilag) Szeretem a barátnőmet de keveset vagyunk együtt mert 2hetet külföldön dolgozok, ez viszont nem elég az anyagi szükségleteimnek. Amióta külföldön dolgozok és mert sokat költöztem, elvesztettem a barátaimat is egyedül vagyok nagyon.

2020. febr. 2. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyan megoldás nem lehetséges, hogy kiköltöztök mind a ketten oda ahol dolgozol?
2020. febr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Idejöttél panaszkodni de kérdést nem tettél fel..milyen döntések közül lehet választani? Ha kell a pénz akkor dolgozz, aki emiatt lekopik azért nem kár. De a te életed, nem is értem ..én a munkàt választanám mert muszáj
2020. febr. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kamionozok, tehát nem lehetséges. A nőt szeretem. Miatta lazítottam a munkán, és kezdtem el tanulni más szakmát, de kevés a pénz és a szabadidő. 2 hét kamionban 2 hét otthon. (elváltam van egy 6 éves kislányom aki 40 kmre lakik tőlem) iskolába járok, másodállásomban tanulok, a gyerekemmel nagyon keveset tudok lenni és a párom meg kevesli az együtt töltött időt...
2020. febr. 2. 18:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha kamionozni bármikor vissza tudsz menni, én itthon próbálnék jó helyet találni. Az együtt töltött idő fontosabb, mint a pénz.
2020. febr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Legjobb haverom összejött egy csajjal otthon, viszont tőle 1000 kmre élt és dolgozott.

Mindennap órákat telefonáltak, ha a srác eljött velünk bulizni, vagy csak kajálni, karácsonyi vásár ilyesmi a lány ki volt akadva, hogy ő meg otthon ül egyedül.

A srác itt jól keresett, volt albérlete, autó, félre is tudott tenni bőven.

Ám a csaj hazacsalta.

Most 80 kmre a lakhelyétől talált munkát, napi 160 kmet utazik, hogy 8 órát dolgozhasson. Annyit keres, hogy épphogy kijön a fizetéséből.


Keress külföldön munkát, nem kell messzire menned, én Bécs körül keresgélnék, vidd magaddal a párod. A kislányodat pedig bármikor látogathatod (hétvégente), mert annyira nincs messze Bécs.

2020. febr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ő nem megy sehova. Van egy 12 éves fia aki minden nap találkozik az apjával... A gyerek már attól a gondolattól is írtózik, ha ki kell a lábát tennie valahova.... Az egész család maradi a barátnőmön kívül. De ő is csak kirándulni szeret... Nem tenné ki a lábát a városból költözés céljából....
2020. febr. 2. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!