Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan zárkózhatnék el az...

Hogyan zárkózhatnék el az emberektől?

Figyelt kérdés

Eldöntöttem, hogy a jövőben a lehető legkevesebbet szeretnék kommunikálni az embertársaimmal. Csak annyit, amennyi szükséges.


Eddig is csendes voltam, bár azért mostanában sokat beszélgettem például a munkahelyemen.


De ennek véget szeretnék vetni. Többet meg sem szeretnék szólalni, és nem akarok, hogy bárki is hozzám szóljon.


Hogyan kivitelezzem ezt? Nem szeretnék bunkó lenni!


2020. febr. 3. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Költözz el alaszkába.
2020. febr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a munkahelyen kívül (és a szükséges ügyintézés, vásárlás, esetleg képzés) nem megyek sehova, nem tartom senkivel sem a kapcsolatot. Egyfajta modern kori remete életét élem. Bizonyos mértékben mindenkinek szüksége van a másikra, a kommunikációra (ügyintézés, vásárlás, stb.). A neten van egy-két modernkori remete, aki bemutatja az életét.
2020. febr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak ne kezdeményezz beszélgetéseket, legfeljebb válaszolj ha kérdeznek. Viszont most szólok, az efféle elzárkózást kevés ember bírja, ráadásul vannak bizonyos mellékhatásai, lásd kommunikációs képességek romlása, amik ellen folyamatosan küzdeni kell.
2020. febr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!