Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányosok, titeket mi vigasztal?

Magányosok, titeket mi vigasztal?

Figyelt kérdés

Lassan 30 éves leszek (férfi), de még nem volt párkapcsolatom, illetve barátaim sem.


Ahogy elnézem a jelenlegi életemet ez a közeljövőben és a távoli jövőben sem fog változni, csak rosszabb lesz...


Azzal vigasztalom magamat, hogy majd a következő életem jobb lesz, de ezt már így kell leélni...


2020. febr. 3. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Nyugi, legalább mentesülsz a hülyéktől.

Engem csak a holnap vigasztal!

Nincs rosszabb mint egy hülyével élni!

2020. febr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Azzal hogy vannak saját terveim, amiket meg akarok csinálni, el akarok érni, másokkal vagy egyedül. Van értelme az életemnek.
2020. febr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
32%

Semmivel.Ez jutott,unalmas minden nap,legszívesebben föl sem kelnék.

Attól meg Isten őrizz,hogy következő életem legyen...Bőven elég ezt az egyet végig unni.


21/F

2020. febr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
A GYK! :D
2020. febr. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Engem az, hogy bármikor véget tudok vetni ennek
2020. febr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Úgy vagyok, mint a 2-es.

Meg szerintem sokkal de sokkal problémásabb lenne az életem egy kapcsolatban.

2020. febr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Engem egy "lopott" pillanat, amellyel egy régi Kedves Férfi ismerősöm ajándékozott meg:


"Egy ölelést?" - és hagytam, hogy egy kicsit hosszasan a karjaiba zárjon.


Az ilyen röpke percekért (is) érdemes élni...

2020. febr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Semmi, már 3 hónapja nem beszéltem senkivel pár mondatnál többet, szóval elég magányos vagyok. Várom, hogy meghaljak, pedig nem vagyok beteg fizikailag.
2020. febr. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%

Elkell menni tanfolyamra szakmat találni valamivel lekötni magad vagy sport stb. A mai nők elvannak tévedve sokat nemveszitettél hogy nincsen. De meg lehet simán nőd nemkell aggódni.de nem ez a legfonzosabb a világon hanem az önfejlesztés a legfontosabb

Képezd magad sportolj dolgozz stb szégyelni nemkell semmit ha nemtettél semmi olyat a helyzeted miatt ne aggódj mert sokan igyvannak ez van romlott lett a világ az emberek de a jó isten odafentről lát mindent es a bűnösök megbűnhödnek.

2020. febr. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A PS4-em.
2020. febr. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!