Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Engem miért utál mindenki?

Engem miért utál mindenki?

Figyelt kérdés
Pedig semmi olyat nem követtem el. Akkor mi miatt?
2020. febr. 9. 08:21
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
54%
Amiért engem.
2020. febr. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
Lassan már 1 éve nem beszélgetek senkivel. Nem keres senki. Nem hív el senki sehova. Pedig mennék.
2020. febr. 9. 08:27
 3/48 anonim ***** válasza:
85%

Én nem is utállak, szóval mégsem mindenki utál.

Amúgy én pont ugyan így vagyok... nincs egyetlen barátom sem, senki nem keres, senki nem hív sehova. Nem utálnak, csak nem keres a kutya sem valamiért.

2020. febr. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
37%
Nem utálnak, csak ha nem tudsz adni semmit nekik, akkor nem fognak hívni. De ne aggódj, ha majd kell nekik valami, akkor keresni fognak. (Ez szarkazmus volt)
2020. febr. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
58%
És akkor miért nem keresed te mások társaságát?
2020. febr. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
83%
Az emberek közt jócskán vannak olyanok, akik ha azt érzik: a másik félnek nincs elég önbizalma, nem biztos magában, akkor előszeretettel bántják lelkileg. Az, aki meg is jegyzi ezeket, erre figyel, a viselkedésén, mozdulatain, beszédén is észrevehető. A pozitívan viszonyuló embereket meg észre sem veszi, mert arra figyel: "jaj mikor jön a következő illető aki lelkileg bánthat". Írom ezt én, aki szintén ilyenektől szenvedek...
2020. febr. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
39%

Két lehetőség van. Az egyik te normálisan élsz és olyan az ismertségi köröd hogy ők meg nem pl drogoznak, isznak, nem dolgoznak és ezért néznek ki mert veled nem lehet "lazulni"

A másik hogy pont te drogozol és nem érzékeled hogy rosszat tennél.

Egyébként nekem sincsenek barátaim csak a parom de ő is otthon ülőzebb

2020. febr. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
#5 Mert vagy nem írnak vissza,vagy meg sem nézik. Ha meg nem írok senkire akkor egyáltalán nem keresnek. Most sem.
2020. febr. 9. 08:50
 9/48 A kérdező kommentje:
#7 Nem drogozok. Sosem drogoztam.
2020. febr. 9. 08:51
 10/48 anonim ***** válasza:
89%

Rosszabb társaságban egyedül lenni. Nézni a mosolygós arcokat és te valamiért nem tudsz nevetni..

Nem találom meg a közös hangot. Talán a szilárdságom és a különös érdeklődési köröm miatt.

Ha feladnám önmagam az emberekért, akkor már nem lenne miért élnem.

Az emberek le akarnak húzni, olyat kell keresni aki inkább felemel.

2020. febr. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!