Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sokszor szorit a mellkasom es...

Sokszor szorit a mellkasom es egyedul erzem magam. Miert lehet?

Figyelt kérdés

Egy kiegyensulyozott es vidam ember vagyok. Boldog parkapcsolatban, baratokkal es egy szereto csaladdal. Szerencses vagyok, nem vagyok sem maganyos sem szomoru.

Viszont az elmult idoszakban tobbszor ramtor az hogy nem erzem jol magam a boromben nem orulok a szeretteimnek akik korulottem vannak es baromi maganyosnak es elveszettnek erzem magam. Hirtelen jon es hirtelen megy, par perc szokott csak lenni az egesz.

Kezdek aggodni mert ujabban egyre gyakrabban erzem igy magam es nem tudom miert lehet. Tapasztalatok esetleg otletek?

Elore is koszonom.



2020. febr. 9. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy szorongsz?
2020. febr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Lehet hogy félsz valamitől vagy stresszelsz valamitől.
2020. febr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonymousreview60 ***** válasza:
Lehet stressz, enyhe pánikbetegség, kitörni készülő bipoláris depresszió. Ezeket 10-20 találkozó alatt gatyába rázz egy jó pszichoterapeuta.
2020. febr. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdemes egy orvosi kivizsgálásra elmenned, ha az nem mutat semmit, akkor keress egy Coachot.
2020. febr. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy "Boldog parkapcsolatban, baratokkal es egy szereto csaladdal" élsz, még lehetnek gondok. Irány a doki!
2020. febr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!