Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Élni szeretnék, de nem tudom,...

Élni szeretnék, de nem tudom, hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés
Egesz eletemben visszahuzodo voltam, buliktol leginkabb undorodtam es a reszeg emberektol. De igy 24 eves fejjel mar mashogy latom, ugy erzem meg nem keso ezeket bepotolni, de nem igazan vannak barataim, akik meg vannak nem buliba jarogatos fajtak. Hallottam, hogy ma mar akar 30 evesen is eljarogatnak meg az emberek discoba, bulikba igy talan meg nem kestem le rola, de hogy kezdhetnek neki? Valami otletek? Esetleg van/volt mas is igy?
2020. febr. 9. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak még discok egyáltalán?
2020. febr. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szorakozo hely, disco tok mind1 hogy hivod... Kerdezo, ha meg eletedben nem voltal, nem hiszem hogy tetszeni fog, persze probald ki de azt tudom tanacsolni hogy inkabb fogadd el a multadat es a mostani szemelyisegedet hidd el nem valoszinu h ez hianyzik\zott az eletedbol.
2020. febr. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Blade Bone ***** válasza:
Én fesztiválokkal kezdenék, aztán csak diszkó.
2020. febr. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Változott a világ, a disco ma már nem divatos. Nem úgy van mint régen hogy szinte mindenki eljárt. Manapság föleg igénytelenebb réteg jár(külsöleg,belsöleg), normálisabbak aránya 100 ból 1 volt kb, a discot kerüld messzire.


Viszont nagyon jó tapasztalataim vannak a fesztiválokkal,azok még mindig széles réteget tudnak megszólaltatni mint régen a discok tették. A gond az hogy erösen idöszakos dolog évente 2-3 van csak,ezenkivül úgy vettem észre hogy kocsmázás/pubozás tölti be amit régen a disco töltött be.

2020. febr. 10. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igazából ennek az a lényege, hogy társasággal találjátok meg a szórakozóhelyeket. Szóval alapjáraton rossz a kérdésed, inkább azt kellene kérdezned, hogy hogyan szerzek bulizós haverokat?


Nincs valami régi barátod, aki szívesen magával vinne a társaságával?

2020. febr. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!