Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol találhatnék barátokat/társ...

Hol találhatnék barátokat/társaságot?

Figyelt kérdés
25 éves nő vagyok. Akiket eddig a barátaimnak hittem már mind vagy külföldön van, vagy családot alapított. Hogy lehet ennyi idősen újra barátkozni?
2020. febr. 9. 22:57
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Kezdj el táncolni.
2020. febr. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos azt nem lehet egészségügyi okokból.
2020. febr. 9. 23:12
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Beszélgess emberekkel, aztán kialakul. Bárhol, akár neten, akár utcán, vagy közösségekben. Nekem a legtöbb egykori barátom mind netről volt, végül igen csúnya dolgok miatt lett vége. De az utóbbi egy évben az utcán is ismertem meg embereket. Igaz azokból nem lett barátság, csak jóban vagyunk, ha összefutunk beszélünk, az egyik meghív a fellépéseire (zenész), de ennyi. Úgyhogy a lehetőségek adottak, csak rajtad múlik, hogy mihez kezdesz vele. Viszont ami fontos, hogy merj kezdeményezni, mert ha nem csinálsz semmit, nem is lesz semmi. Néha igen egyszerű dolog is megteszi, nekem például az első utcai ismerettségem úgy indult, hogy azt mondtam a másiknak, hogy "ezért megérte elkésni a munkából".
2020. febr. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
Átérzem a problémát. Én is 25 éves vagyok, van 1-2 haverom, de egyre nehezebb összehozni a személyes találkozásokat. Sokszor magányosnak érzem magam. Az elmúlt 1-2 évben 3 embert ismertem meg személyesen erről az oldalról. Találkoztunk néhányszor, de aztán mindegyikük köddé vált. Ha van kedved beszélgetni, írhatsz nyugodtan!
2020. febr. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Én is àtérzem a problémàdat. Minden egykori barátom/baràtnőm az élettársàval van elfoglalva, vagy elköltözött messzire vagy elment egyetemre, vagy éjjel-nappal dolgozik. Három emberrel tartom a kapcsolatot, de nagyon nehéz velük is találkozót összehozni.

20/L

2020. febr. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Én ugyanigy jártam. 😁 Egy ideig jól esett, most már kimozdulnék néha. Rossz mikor a párom elmegy fiús programokra, haverozik, én meg itthon ülök mert nincs egy barátom se. 😏

21L

2020. febr. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%
Nekem írhat valaki...
2020. febr. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 konyvkuckoo válasza:
0%
19 éves vagyok és én is át érzem ezt! Valaki legyen a barátom!!😁😁
2020. febr. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az utolsó egy kamu...
2020. febr. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 konyvkuckoo válasza:
37%
Azért mert nem válaszoltam azonnal egy üzenettel az nem azt jelenti hogy kamu vagyok.Nem mindenkinek lehet tenger ideje egész nap itt fent lenni.:)
2020. febr. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!