Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kivel tudnék beszélni erről?

Kivel tudnék beszélni erről?

Figyelt kérdés

Van egy dolog amitől nem érzem jól magam , olyasmi amiről nem igazán lehet még családtaggal sem igazán beszélni mert , nem is az hogy kínos , hanem inkább furcsa ... a lényeg hogy egyre nehezebben viselem hogy nem beszélhetek róla ugy ahogy szeretnék, nagyon feszülté tesz és lehangol.

Mit kéne tennem ? Kivel lehetne bestélnem , akár arc és név nélkül ?


Egy 25 éves lány vagyok ...



2020. febr. 11. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Mindenkinek vannak "dilii"
2020. febr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nekem bármit elmondhatsz. Nekem is vannak furcsaságaim amit nem hangoztatok, mert mindenki furcsának tartja.
2020. febr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Itt sem az arcod, sem a neved nem látszik (sőt, még azt sem árultad el, mi a gondod). Ez a 100%-os diszkréció! :)
2020. febr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vélünk.
2020. febr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Itt leírhatod.
2020. febr. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem követem be a kérdést. Ha szeretnél, privátba meghallgatlak.

Én annyit elmondok magamról hogy 19 éves vagyok, sok szart és lelki fájdalmat éltem/élek át, és szivesen meghallgatlak ha szeretnéd, ha megkapom a bizalmad ismeretlenül.

Akárki aki szeretne chatelni baj van vagy ilyesmi, én szivesen beszélgetek. Én is magányos vagyok és lelki dolgok is vannak amik bántanak, szóval ismerem ezeket a dolgokat, ismerkednék de folyton csak a csalódást kapom a lányoktól, és már kikészültem e-miatt is.. :/

19f

2020. febr. 12. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!