Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Első sorban lányok válaszára...

Első sorban lányok válaszára lennék kíváncsi, ti melyik társkeresőt szoktátok használni? F/31

Figyelt kérdés
Ki melyik oldalt ajánlaná, esetleg ki szokott itt ismerkedni? :)

2020. febr. 12. 00:11
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Elittars.hu, de ezt nem tudod megfizetni, ez is elkanászosodott már háromnegyed része az idiótáknak csak szórakozik a láynok is csak viccből vannak fent inkább facebookot instagramot hazsnld ilyen célokra! Leygen tököd! Ha társkeresőn nem tudsz becsajozni akk facebookon sem!Kistöki!
2020. febr. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
1. Mivan a te tokod is kicsi, hogy igy beszelsz? Megkisebb toki?
2020. febr. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Randivonal
2020. febr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
Tinder, de csak viccből.
2020. febr. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én a tindert használom, mert ott vannak fent legtöbben, de sajnos a többség nem komoly szándékkal ismerkedik.

Itt is próbálkoztam már ismerkedni, de nem lett eredménye.


27N

2020. febr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
A Tinder még mindig szextárskereső.Nem kell meglepődni,ha nem akar feleségül venni.
2020. febr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Én nem az interneten, hanem a valóságban ismerkedem: munkahely közelében lévő menzákon, szórakozóhelyeken, könyvtárban, edzőteremben, szaunában, fürdőben, piacon, boltban, nyelvtanfolyamon, kb. mindenhol lehet ismerkedni. Nálam fontos az első benyomás, kizárt, hogy valami szerkesztett képű géppel romantikázzak.
2020. febr. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hatos, nekem volt már a Tinderről komoly kapcsolatom.
2020. febr. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
randivonal. love. hu
2020. ápr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!