Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedülálló társkereső vagy...

Egyedülálló társkereső vagy és nem működik egyik társkeresési mód se?

Figyelt kérdés
Hányan vagyunk így? Írjatok életkort és települést is
2020. febr. 13. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:

január elején voltam fent utoljára tinderen, szóval túlzás hogy jelenleg "keresek", de am igen. békés megye

24

2020. febr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nemet is írjatok :)
2020. febr. 13. 11:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Netes társkeresőn sokáig próbálkoztam, hiába vagyok jóképű, ha kiírom hogy fogyatékossággal élő vagyok, akkor meg sem akarnak ismerni és már a levelezésnek se adnak esélyt. Akivel megismerkedtem és kapcsolat lett, nem társkeresőn ismerkedtünk meg. Azóta ismét egyedül.
2020. febr. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, egyedülálló társkereső vagyok, és nem, nekem működik a társkeresés, csak nem a társkereső oldalakon. Hanem személyesen, kint az igazi világban. 44/f
2020. febr. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A kérdés azokat célozza akiknek nem működik a társkeresés semmilyen formában nem dicsekedni várok ide senkit se hogy neki milyen jól megy nem mellesleg ha olyan jól megy miért vagy még egyedülálló? Ne válaszolj vedd beszólás nak
2020. febr. 13. 13:47
 6/9 anonim ***** válasza:
nem megy, soha nem is ment. 30F Pest megye.
2020. febr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37F, mondjuk a gyakorlatban nem is indultam meg.
2020. febr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudok ismerkedni, ezért nem működik semmi sem. Nem nézek ki jól, ezért a neten sem megy az ismerkedés. Nem tudok a neten beszélgetni, ezért ha csodák csodájára valaki visszaírna az üzenetemre, igen gyorsan vége lenne a beszélgetésnek, mivel nem tudom mit írjak, mert nem tudok ismerkedni.

29/F, Bács-Kiskun

2020. febr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekemse működik, a lelkitárs.hu oldalon szoktam nézelődni ott sem ír senki,ha ír is csak azért mert köszöntem neki és esetleg visszaköszön,nekem is írhatna 1 magányos leányzó.35f
2020. febr. 15. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!