Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magány. Ti is erre gondoltok...

Magány. Ti is erre gondoltok valentin napon? Akik nehezen élitek meg a magány

Figyelt kérdés

Teljesen egyedül vagyok, folyton próbálok ismerkedni, de sajnos nem találok egy lányt se aki elfogadná az egész lényem hibákkal együtt :( (Tudjuk milyen fiukért vannak oda a mai lányok)

Ti is sokat gondoltok arra milyen jó lenne pont egy ilyen napon megismerni vagy elhívni valakit, akivel majd később alakulna? :P Furcsa kérdés, de ha már egyedül vagyunk, miért ne..

Szívesen elhívnék egy lányt valahova, elég félénk vagyok stb, de megtenném :D Ti is akik nehezen élitek meg ezt, inkább oda se figyeltek vagy próbálkoztok ti is? :D


2020. febr. 14. 02:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%
Miért remeg mindenki ennyire a bonyodalmak és kompromisszumok után?
2020. febr. 14. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Baj neked ha valaki szeretne egy párt? Inkább értékeld hogy nem alkalmit keresek, hanem egy lányt aki megölel és szeret ;)
2020. febr. 14. 02:59
 3/17 anonim ***** válasza:
60%
Nekem ugyan nem baj, csak azt mondom, hogy az eddigi tapasztalataim alapján nem sokról maradtál le. Túl van misztifikálva ez is.
2020. febr. 14. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Tudom hogy sok rossz van, átmentem rajtuk, elhagytak már stb, kihasználtak. De szeretnék végre egy lányt, ennyi. Semmit nem akarok jobban :)
2020. febr. 14. 04:13
 5/17 anonim ***** válasza:
58%

Valentin nap nagyon jó akciókat tartalmaz. Ali expressen 40-50-70% akciók lesznek.

Péntek lesz. Szóval vacak lesz a közlekedés, de másnap ott fognak állni a hegyek és mehetsz kirándulni egyet. Máris nem leszel magányos. Egyedül leszel, de nem fog hiányozni senki, mert a természet járás egyedül is remek program. De ha egyedül sem akarsz lenni, vannak túra csoportok, csatlakozz valakikhez.


A szexuális ingereid csökkentését meg old meg : a maszturbálás egészséges egy szintig.


Elmehetsz mozogni, edzeni.

Hétvégén Lordi koncert!


Nem kell kapitalista ünnepeknek befolyása legyen rád.

Köszöntsd fel a Bálint nevű ismerőseidet. Meg lérdemlik

2020. febr. 14. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Engem is szétroppant a magány. Valahogyan más vagyok mint a körülöttem lévők. Burokban élek, naívan szemlélek és ha ki is megyek folyton álmodozom egy másik világról.

Ma is elképzelem, hogy egy fiú fogja a kezem és hozzábújok gyengéden.

Még soha nem bújtam senkihez, mégis olyan tökéletes és gyönyörű a vágy, mint ez a zene:


[link]

2020. febr. 14. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Régen zavart, már nem. Kizárólag magány enyhítése céljából és csak e napon nem hívnék el senkit hogy "na akkor én se legyek egyedül".
2020. febr. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%
Bálint nap a jó barátok napja is, nem csak a szerelmeseknek!!
2020. febr. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%

Olyan mint a többi nap,a zs-k megélnek a sok eladott vacakból az emberek meg szürke hangulatban szürkén élik szürke életüket.


A mai lányok nagy részének meg alehandró a menő a mercivel meg mbw-vel,agya az nix de legalább izmos meg fajin az ájfon s200-as telója.

2020. febr. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nem nehezebb ezen a napon magányosnak lenni mint a többin.
2020. febr. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!