Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem szép és gazdag...

Miért nem szép és gazdag minden férfi és nő legalább Magyarországon?

Figyelt kérdés
Ha minden férfi és nő jól nézne ki és gazdag lenne akkor biztosan nem mondhatná senki hogy azért utasítottak el mert csúnya vagyok,mert csóró vagyok,stb.Akkor tényleg csak a személyiség lehetne az oka ha valakit visszautasítanának és biztos hogy sokkal kevesebben lennének magányosok mint most.
2020. febr. 14. 20:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%

Ez egy ostoba, és kivitelezhetetlen dolog.

A szépség egyrészt relatív, másrészt nem lehet fizikailag és biológiailag befolyásolni mindent.

A gazdagsághoz pedig vagy szerencse, vagy munka kell. Pénzt elvárni a semmiért az egyik legönteltebb és butább dolog.

A többség már most is a személyiséget tartja a legfontosabbnak, de aki ilyeneket gondol, mint a kérdésben leírtak, azzal belül sem lehet rendben valami.

2020. febr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
#1-es a nők úgy néznének ki mint pl.Bódi Sylvi,A férfiak meg úgy mint Pierce Brosnan:)
2020. febr. 14. 20:48
 3/23 anonim ***** válasza:
82%
Még pár év és jönnek a laboratóriumban kitenyésztett, genetikailag hibátlan egyedek... :)
2020. febr. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Semmi pénzért nem néznék ki úgy, mint Bódi Sylvi, tökéletesen elégedett vagyok a jelenlegi énemmel.

Pierce Brosnan fiatalon se jött be, de most, hogy 45 évvel idősebb, mint én...


Látod? Nem mindenkinek ugyanaz tetszik.

2020. febr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
#4-es miért,mi a bajod Bódi Sylvivel?Az egyik legjobb testű nő Magyarországon.Pierce Brosnanért pedig bolondulnak a nők még így 66 évesen is:)
2020. febr. 14. 20:56
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Nincs bajom vele, de nem adnám fel a külsőmet, hogy az övét kapjam cserébe. Mint írtam, jobban tetszik az enyém.

Nekem száz másik férfi jobban bejön. Hihetetlen, mi?

2020. febr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
#6-os tehát azt mondod hogy neked jobb tested van mint a Bódi Sylvinek?Mert akkor Te olyan nő lehetsz,aki után megfordulnak még fütyülnek a férfiak.
2020. febr. 14. 21:01
 8/23 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, de az arcom, a hajam, mindenem jobban tetszik. Az általad leírtak is bőven megtörténtek már velem, de ezek cseppet sem mérvadóak.
2020. febr. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
#8-as ugye nem huszonéves egyetemista lány vagy?
2020. febr. 14. 21:09
 10/23 anonim ***** válasza:
Az egyetemet elvégeztem tavaly, most Au Pair keretében kint élek Amerikában. Mondjuk 24 évesen huszonéves vagyok.
2020. febr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!