Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ebben az esetben semmi esélyem...

Ebben az esetben semmi esélyem a fiúknál?

Figyelt kérdés

Na, szóval az a helyzet, hogy én eleinte elég visszafogott és csendes lány vagyok és részben emiatt nem figyelnek fel rám a fiúk, másrészt pedig külsőre sem vagyok valami jó csaj. 🙄


A fentebb említett dolgok miatt így kezdeményezni sem merek ha úgy adódna a helyzet..😕


Így esélytelen az ismerkedés úgy érzem, de nem szeretnék tétlenül ülni és várni a csodára.. Igykeszem változtatni, de amíg nem sikerül addig tudtok valami oldalt vagy valamit ahol lehet ismerkedni/beszélgetni?

😅



2020. febr. 15. 10:19
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Irto ritka de van az a réteg a sracok között akik a legszürkébbekre utaznak.


En is hasonlo vagyok a bnöim mind ráztàk magukat egy helyes sracnak en csak álltam szotlanul, nos az a helyes srac Engem hivott el randira!


Màsik tanultam vezetni. A tanfolyamon is volt egy srac akire ràszàlltak a csajok, kreszvizsga utan szabalyosan egy nöi kör vette körül, en meg dacolva arrebb alltam hogy jol van akkor en nem beszelek senkivel, nem tudom atbeszelni igy a vizsgakerdeseket velük utolag en nem fogok beallni a sorba.

Tanfolyam végeztével vajon kit hivott randira a sràc?:)


Szoval nyugi igy legalabb ki tudod szürni azokat a csàvokat akik minden nöre buknak.

2020. febr. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Sportolj és legyen jó alakod!
2020. febr. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Elször lelkileg rakd rendbe magad, utána foglalkozz többet a külsőddel és hozd ki a maximumot. Amíg semmit nem teszel, nem fogsz előrébb jutni. Vannak tréningek, hogy tudod növelni az önbizalmadat, de amíg te magad is elhiszed, hogy csúnya és unalmas vagy, más is annak fog tartani.
2020. febr. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%

Én fiúként vagyok úgy, hogy bárkihez oda merek menni, hogy felszedjem, kivéve azokhoz, akik tényleg tetszenek, és emberileg is érdekelnek. Velük csak barátkozok.


Ezért nem is volt hosszútávú kapcsolatom, most meg már 4 éve nem is szexeltem senkivel, de ez mondjuk azért van, mert már elmúltam 20 és nem ekörül forog az életem.

2020. febr. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%
Szóval muszáj kezdeményezned, ha nem akarsz egyedül maradni.
2020. febr. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Érdemes pedig kezdeményezni, max nem. De így esélyt se adsz. Vannak olyan fiúk akiknek bejönnél, biztos lehetsz benne. Nekem például a külső nem számít és pont szeretem a csendesebb lányokat mert én is ilyen vagyok és így legalább nem gáz. De ha úgy hozza az élet, meg merek szólítani embereket az utcán. Bár kapcsolat nem, érdekes ismerettségek alakultak már így ki, szóval hajrá! Légy bátor és kedves, ennyi a titok nyitja.
2020. febr. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%

Hát igy nemsok szerintem

40/F

2020. febr. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tudok ilyen oldalt. Ezt. Kiírtam egy Exatlonnal kapcsolatos kérdést, két srác is üzenetet írt, hogy lány vagyok-e. Én spec. nem szoktam válaszolni, mert nem erre van kitalálva az oldal. Szerintem a kérdésed kiírása óta legalább tízen írtak neked, de gondolom, keveset is írtam számszerűleg.

Sok más módja is van, főleg személyes ismerkedés, de mivel oldalt kérdeztél, itt is van sok fiú, aki szívesen beszélget veled, amiből ki tudja, mi kerekedik ki. Egyszer egy kerti tavas témában válaszoltam itt, írt, hogy nézzem meg a Youtubos videóit. Meg is néztem, sőt láttuk egymás Facebook-on is. Egy teljesen normális srác volt, csak éppen muszáj volt leépítenem, mert nyomult utána is, csak elfelejtette megemlíteni, hogy tele van az oldala közös fotókkal a barátnőjével.

Csak példát írtam, ilyen alapon akár itt is elindulhat valami, mert kizártnak tartom, hogy akik írnak, az 100%-ban átverős fiúk. Tuti, hogy itt is vannak normálisak.

2020. febr. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hasonló vagyok amit az elején leírtál, én csak neten próbálkozok. Vannak hibáim, ha elfogadó vagy és hűséges akkor én szivesen megismernélek, úgy is visszafogott lányt keresek magam mellé :) És aki külsőre megy, az nem érdemel meg téged. Írj ha van kedved
2020. febr. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!