Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincsenek barátaim, eléggé...

Nincsenek barátaim, eléggé zárkózott vagyok. Így esélytelen hogy barátnőm legyen?

Figyelt kérdés

Jó lenne ha lennének barátaim, de igazából el vagyok nélkülük is, de egy lány akivel szeretjük egymást ő nagyon hiányzik.

Hasonló típusú lányt hol tudnék találni? :)


2020. febr. 15. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Én például ilyen vagyok, ha gondolod beszélgethetünk. 19/L
2020. febr. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bárhol(én régebben ezen az oldalon is beszélgettem olyan nővel aki kb. ugyanezt adta elő mint te), de ha senkivel se ismerkedsz meg akkor nehéz lesz rátalálni az igazira.


Ha nagyon nem akarsz sehova se menni akkor nézz szét facebookon és ott próbálj meg valakit találni aki a közelben lakik és hasonlónak tűnik az érdeklődési köre.

2020. febr. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Netes ismerkedéssel is találhatsz például.

Nagyon zárkózott vagyok én is.

38F

2020. febr. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem mondanám magam zárkózottnak, a külsőmmel is meg vagyok elégedve, vannak barátaim, járok bulikba, ide-oda, szerintem a személyiségemmel sincs gond, kedvesnek mondanám magam és humorérzékem is van szerintem :D és mégsem találok magamnak egy normális férfit akibe bele tudnék szeretni és viszonozná, már a barátaim sem értik, hogy lehetek még mindig szingli, szóval nyugi ez egyáltalán nem ettől függ, ha jókor vagy jó helyen meg fogod találni a neked való párt. Viszont ha szeretnél barátnőt azt ajánlom kicsit kerülj ki a komfortzónádból, szólíts le valakit az utcán ha megtetszik, semmi rossz ne lehet belőle maximum nemet mondanak :)


21/L

2020. febr. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is el vagyok átkozva. Én mindig olyat fogok ki akinek van valakije. :(
2020. febr. 16. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!