Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyetértetek velem ha azt...

Egyetértetek velem ha azt mondom hogy az embernek a munkahelyén van legnagyobb esélye hogy társat találjon? Vagy iskolában?

Figyelt kérdés
Persze csak ha a munkahelyünkön vegyesen vannak férfiak és nők.Az interneten kicsi az esély,nagy szerencse kell hozzá.Utcán,buszon,villamoson megint kevés,ott elsőre tetszeni kéne a másiknak ahhoz hogy legyen valami.Szórakozóhelyen szintén kevés esélyt látok,barátokkal,barátnőkkel mennek az emberek és nem ismerkedni hanem hogy jól érezzék magukat.Így marad a munkahely,ott ha elsőre nem is vagy szimpatikus később még kialakulhat kölcsönös vonzalom mivel mindennap egy légtérben vagytok.Vagy ugyanígy az iskolában ha odajártok.Tehát szerintem iskolában és munkahelyen kell pasizni vagy csajozni.
2020. febr. 18. 15:40
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
52%
Nem ertek egyett! Es nem nyilatkozom!
2020. febr. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 A kérdező kommentje:
#1-es biztos Te is jársz iskolába vagy dolgozol valahol.Gondolom ismered a munkatársaid vagy osztálytársaid.
2020. febr. 18. 15:54
 3/59 nemaRendőrség ***** válasza:
53%

Nem. Házi nyúlra nem lövünk.

Én sem tanultam más hibájából, belevágtam mert kényelmes volt. Aztán mikor szétmentünk igen csúnyán, kínos volt a levegő bent.

2020. febr. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
49%
Nem. Se az esély nem nagyobb, mint máshol, se nem járnak jól többségében az ilyen kapcsolatok résztvevői.
2020. febr. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:

"Az interneten kicsi az esély,nagy szerencse kell hozzá."


Szerintem éppen fordítva. Tegyük fel, a munkahelyeden van nyolc ellenkező nemű illető. Akkor most közülük kell választanod?


Persze ha olyan munkakörben dolgozol, ahol nap mint nap rengeteg új embert ismersz meg, az más.

2020. febr. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a suli, mondjuk az egyetem biztos jó terep az ismerkedésre. Rengeteg emberrel találkozhatsz ott. A környezetemben mindenkinek onnan lett párja pl. évfolyamtársak voltak, egy kollégiumban laktak, közös ismerős buliján ismerkedtek meg, egyetemi rendezvényen találkoztak stb..

Munkahelyi románcokról nem tudok nyilatkozni. De elképzelhető, h. egy nagy cég csapatépítőjén összekeverednek a munkatársak.. Akár tartósan is.

2020. febr. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
52%
1 vagyok.Eselytelen a munkahelyemrol baratnot szerezni...mert latjak,h kover vagyok.A neten nem azt lassak eloszor es talan meg tetszik valami a belsomben es nem kulsorol itelnek egybol!
2020. febr. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 A kérdező kommentje:
#7-es de a munkahelyeden is megismerhetik a belsődet és ha elsőre nem is,később még tetszhetsz egy munkatársadnak.
2020. febr. 18. 16:12
 9/59 anonymousreview60 ***** válasza:

Ha munkatárs a pár, akkor:

1. Egyikőtöket a másikkal fognak kitárgyalni.

2. Ugyanazokat a vicceket, híreket halljátok. Miről beszéltek otthon.

3. Nincs hol kipihenni, pár órára elkerülni a másikat. Ez főleg igaz szakításnál.

4. Ha bukik a cég, együtt buktok.

2020. febr. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 A kérdező kommentje:
#6-os itt szerintem az idő ami lényeges.Idő kell hozzá amíg megismerjük a másik embert és az egyetemen meg a munkahelyeteken bőven van időtök megismerni egymást.
2020. febr. 18. 16:15
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!