Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kezdted már nulláról az...

Kezdted már nulláról az életed? (emberi kapcsolatok terén)

Figyelt kérdés

Nehéz döntés előtt állok. Ha meglépem, mindenkit elveszítek magam körül, akit szeretek. Ha viszont nem lépem, akkor csak még mélyebbre süllyedek a depresszióban, mivel a szeretetem egyirányú. Sok-sok hónapja halogatom, mert újra és újra felcsillan egy reménysugár, ami azt sejteti, hogy attól a naptól kezdve minden más lesz. Sosem lesz más, ez csak a látszat, amit egy rövid ideig tartunk fent kölcsönösen. Igen, a saját magam átveréséhez és kihasználásához én is asszisztáltam. De egyre inkább belátom, hogy hülyeség hinni abban, hogy az emberek képesek megváltozni. Eljutottam odáig, hogy elegem van.

Aki volt már hasonló helyzetben és döntött, mesélne róla, hogyan alakult az élete ezután?

Előre is köszönöm mindenkinek!


2020. febr. 19. 00:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire jól tudod ezt, ne húzd, én 2 évig maradtam a plátói szerelmem mellet tdolgozva, és csak szenvedtem és szenvedtem, és az egész arra volt jó hogy ez ennyire sokáig tartson, ha elvágod a szálat, azzal elhull a bilincs is, fáj mint a fene pár hétig, de ez esély arra, hogy elmúltjon a dolog, míg a másik lehetőség hogy kevésbé fáj emrt megkapod az adagod, de épp csak annyit hogy reménykedj tovább.


Az emberek amúgy tudnak változni, de nem biztos hogy akarnak, és nem fogják megtenni érted...túl sokszor maradunk kényelemből a legrosszabb rosszban, ahelyett hogy elindulnánk, hiába tudjuk, hogy csak jobb lehet....ne kövesd el ezt a hibát...

2020. febr. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jah, romaniabol kikoltoztem budapestre. Kb senkit se ismertem, munkatarsakbol lettek barataim. Nehez volt, de egyre jobb :)
2020. febr. 19. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek csak akkor valtoznak, ha onkent jutnak el odaig, hogy valtoztassanak.

Amugy igen, jelenleg nullan vagyok es nem csak emberi kapcsolatok teren. Es sajnos Mar nem eloszor, de eddig meg mindig felalltam.

2020. febr. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Titkos szerelmi kapcsolatod van, őt akarod felvállalni, kérdező? Jól értem?
2020. febr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

Épp ellenkezőleg hatos, teljesen publikus kapcsolatról van szó - bár így visszaolvasva valóban elég ködösen fogalmaztam - ami külső szemlélőnek a megtestesült álom, benne lenni pedig a pokol. Mivel a barátaink közösek és a párom jócskán fölényben van velem szemben, ha az emberekkel való kommunikácóról és a meggyőzésről van szó, valószínűleg ha rászánom magam, mindenki mást is el fogok veszíteni.

2020. febr. 19. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!