Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ez az érzés ellen?...

Mit tegyek ez az érzés ellen? (többi lentebb)

Figyelt kérdés
Egyszerűen úgy érzem hogy úgy is egyedül fogok meghalni, és ez az érzés egyre erősebb és erősebb.

2020. febr. 19. 11:44
1 2
 1/11 Betti980702 válasza:
74%

En 3even keresztul ereztem ezt az erzest folyamatosan Minden egyes nap meg ongyilkossagi kiserletem is volt egyszer ami Hala istennek nem sikerult csak pszichiatriaba torkollott es nyugtatoba...

Mara mar volegenyem van boldogan elunk es csaladot szeretnénk alapitani!☺️

Lehet hogy most igy erzed es ez az erzes eltarthat akar honapokig evekig, de idovel ugyis megtalalod a parodat mint zsak a foltjat meg ha ez most lehetetlennek is tunik

2020. febr. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ez az érzés nálam idő szakonként jön elő, és minden időszak egyre tovább tart, van hogy napokig, van hogy óránként változik, de ez a változás már több mint 1 hónapja fenn áll, és egyre inkább csak is erre tudok gondolni.

Több ismerősöm az én koromban már családot alapít, vagy gyereke van, az esküvőre készül, én pedig konkrétan semmit se értem el ezen a téren.

Egyébként a te helyzetedhez gratulálok.

2020. febr. 19. 12:11
 3/11 anonim ***** válasza:

Kezdj el hinni abban, hogy értékes vagy, hogy vannak lehetőségeid, hiszen mindenkinek vannak.

Keresd meg a barátaidat, ha nincsenek, köss új barátságokat, legyél kicsit nyitottabb.

Beléphetsz akár valamilyen klubba is.

Ha elkezdenél sportolni, annak kapcsán is tudnál ismerkedni. Sose késő elkezdeni semmit.

2020. febr. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Apránként változtass, és ha visszatérő a probléma érdemes szakemberhez fordulni.
2020. febr. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj bele, hogy hiányérzeted van. Ne stresszelj rá. Mindenkinek van, még annak is, akit látszólag a legsikeresebbnek látsz az életben, ilyen az emberi természet.

Én pl. férjnél vagyok, de bele akarok halni, hogy a barátok viszont kikoptak az életemből, semmit nem nyugtat, hogy itt a férjem szegény. Másnak ezer barátja van, de a párkapcsolatot, családot hiányolja. Megint másnak mindez megvan, ő a pénz miatt sopánkodik. Soha nem leszel elégedett. Amint családot alapítasz, jön a következő egyre erőseb érzés és ez így lesz életed végéig. Akkor leszel boldog, ha megtanulsz együtt élni vele.

2020. febr. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem igazán érzem magam értékesnek, hiszen ahogy mondtam eddig az életembe még kapcsolati szinten se értem el semmit se.

Vannak barátaim, viszont úgy érzem hogy a magány érzése mégis felőröl.

2020. febr. 19. 12:44
 7/11 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy én nem stresszelek rá, mivel ha rossza a hangulatom akkor akaratlanul is előjön ez az érzés, és nem tudok ez ellen mit tenni, nem tudom elterelni a gondolataimat.
2020. febr. 19. 12:49
 8/11 anonim ***** válasza:

Az emberi élet önmagában érték.

A személyiséged pedig egyedivé tesz. Vannak olyan dolgok, amiben nagyon jó vagy, mindenkinek vannak.


Az önbecsülésed kellene fejleszteni és az önbizalmad és akkor jó irányba indulnának a dolgok.

2020. febr. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem gondolnám értéknek, inkább csak egy lehetőségnek, és azt gondolom hogy mindenkinek ebből a lehetőségből kell kihoznia a legjobbat.


Szerintem semmibe se vagyok igazán jó, próbálkoztam ezzel-azzal, pl: Vers - Dalszövegírás, viszont szerintem egyikbe se vagyok jó, az elsőbe kifejezetten rossznak tartom magam, az utóbbinál pedig csak szimplán középszerűnek.


Tisztába vagyok azzal hogy az önbizalmamon és az önbecsülésemen kellene változtatni, de egyszerűen képtelen vagyok rá, ha próbálok is akkor utána még rosszabbul és magányosabbnak érzem magam.

2020. febr. 19. 12:55
 10/11 anonim ***** válasza:

1, Próbálj meg tenni ellene valamit;

2, Foglald le magad valami hasznos dologgal, így repül az idő, és nem ezen filózol;

3, A jövő kiszámíthatatlan, nem tudhatod, kit hoz eléd a sors. (F)

2020. febr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!