Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti is szoktátok úgy érezni...

Ti is szoktátok úgy érezni hogy rossz vonatra szálltatok fel? Hogy másképp kellett volna csinálnotok a dolgokat?

Figyelt kérdés
Nekem sokmindent másképp kellett volna csinálnom,talán akkor most nem lennék egyedül.Nem tettem meg dolgokat,amiket meg kellett volna tennem.Én már nem mászok ki ebből szerintem,magányosan,agglegényként fogom leélni az életem pedig nem akartam.
2020. febr. 21. 13:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

HA rossz vonatra szálltál fel, akkor szállj le.

Keress másik vonatot ami neked is megfelel, ami jó neked, és várd meg.

2020. febr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1-es az a vonat már elment ami nekem jó lett volna.De sajnos én nem azon utaztam:(
2020. febr. 21. 13:29
 3/12 anonim ***** válasza:
Majd jön a következő. Ha nem is ma, majd holnap.
2020. febr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szoktam így érezni! Mindennap!
2020. febr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egy idő után már csak a másod,- harmad osztályra van hely, de még mindig jobb mint gyalogolni...
2020. febr. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2020. febr. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen, szoktam.

Több pontos is szinte percre pontosan meg tudnám határozni az életemben, mikor kellett volna le-/fel-/átszállni.

De ez már a múlt, lehet rajta keseregni, de hiába a lehetőség már oda.

2020. febr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mindig, folyamatosan ezt érzem, csak a megoldást nem találom rá.
2020. febr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már ilyen, sokszor gondolkozom rajta hogy mi lett volna ha.. Máshogy döntök mást csinálok.

De az biztos hogy a múlton való rágódás előrébb nem visz, meg ismerjük a mondást, utólag mindig okosabb az ember.

2020. febr. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen, szoktam. De arra már rájöttem, hogy ha ezen kesergek, az megmérgezi jelenem, és semmi jót vagy más lehetőséget nem látok meg az életből, mert csak a "rossz vonatra szállás" miatt kattogok. Ami megtörtént (vagy ami nem), azon már nem lehet változtatni a múltban, de a jövőbeni döntéseid még a tiéid és átgondolva hozhatod meg azokat. Sokszor a legnagyobb reménytelenség kell ahhoz, hogy valamit/valakit elengedjünk, hogy tovább tudjunk lépni a megfelelő tanulságokat levonva. A kiindulási pont az, ahol éppen vagy, felismerted, hogy most nem azon az úton jársz, amin szeretnél, innen kell felépülni és reményteljes hozzáállással módosítani az utitervet.

N

2020. febr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!