Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért a személyére tesznek...

Miért a személyére tesznek megjegyzéseket azoknak a törzs kérdéskiíróknak mint pl. a bombanős kérdező, Miért nem a kérdésére koncentrálnak?

Figyelt kérdés
Ha ugyanaz ír ki kérdéseket,észre szoktátok venni.Én is észre szoktam.De azzal segítetek a kérdezőknek,Ha a személyükre tesztek megjegyzéseket?Kevésbé lesznek magányosak?Vagy itt élik ki magukat egyes emberek?
2020. febr. 22. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Az a baj ezekkel a kérdezőkkel, hogy már nem kérdezni vannak itt, hanem panaszkodni, trollkodni.

Nem fogadják meg a tanácsokat, amiket a korábbi száz kérdésük alatt kaptak és itt élik ki a magányukat vagy éppen feszültségüket. Az oldal nem erre lett kitalálva, így teljesen jogos jelenteni a kérdést és felhívni erre a kérdező figyelmét is.

2020. febr. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit off, de...Egyébként miért mindig a bombanőssel példálózik mindenki, mikor ilyen visszatérő kérdezőkről van szó? :D Én már hónapok óta szerencsére nem is találkoztam vele.
2020. febr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Kevésbé lesznek magányosak?Vagy itt élik ki magukat egyes emberek?" Szép vetítés bombanős...mert azért elég átlátszó, hogy ezt a kérdést is ő tette fel.

Az meg egyenesen vicces, hogy ő sérelmezi a személyeskedést, miközben folyamatosan gyaláz egy embercsoportot...

2020. febr. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Akit érdekel az előzmény, az nézze ennek a második oldalát, valószínűleg ugyanaz a kérdező még mindig:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__1..


Szerintem szimplán csak mindenki unja, hogy állandóan itt nyavalyogsz, a tanácsokból láthatóan nem tanulsz, nem akarsz változtatni, emellett lényegében ugyanazokat a kérdéseket teszed fel, picit más körítéssel.

Amúgy lassan már te is kaphatnál egy külön elnevezést. Mit szeretnél, hogy szólítsunk?


Mondjuk jobban belegondolva, az lenne a legjobb, ha senki se reagálna a kérdéseidre, és akkor te is megunnád, mint a bombanős (bár ő szerintem azért se aktív mostanában, mert az utolsó aktív időszakában fél órán belül törölték a kérdéseit a felhasználójával együtt, de biztos hamarosan visszatér ő is).

2020. febr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#3-as nem a bombanős vagyok.De én úgy vettem észre hogy nektek tetszenek a bombanős kérdései,mert így legalább látogathatjátok.
2020. febr. 22. 19:23
 6/8 A kérdező kommentje:
Vagyis oltogathatjátok:)
2020. febr. 22. 19:24
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért, mert bosszantó, hogy trollok spammelik teli az oldalt, a normális kérdések meg elvesznek a kamuhegyek között. Normális moderálás mellett ezek a felhasználók eltűnnének. De akkor nyilván kevesebb lenne a kattintás...
2020. febr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7-es én nem teszek fel olyan kérdéseket mint a bombanős kérdező mégis kapok én is hideget meleget.De inkább hideget.
2020. febr. 22. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!