Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Letezhet ilyen no a vilagban,...

Letezhet ilyen no a vilagban, vagy ne is remenykedjek?

Figyelt kérdés

Kb olyan mint amilyen en vagyok.Visszahuzodo es nagyon boldog ha a hobbijanak elhet.Gondolok itt benti tevékenységekre.Egy olyan no aki nem kellene dolgozzon csak en,es kozben csinalhassa a hobbijait otthol.Peldaul rajzolas...a munka milyen sok idot elvesz mar az eletunkbol?

Egy olyan not szeretnek szoval akivel kozos hobbink van es aki nem tarsasagi ember...aki velem es az ottholi tevekenysegeinkel jol elvan.Munka utan persze en is becsatlakozok a dolgokba.



2020. febr. 23. 18:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Sok ember él a földön, elvileg lehet ilyen is.
2020. febr. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kicsi az esely ra szerintem.
2020. febr. 23. 18:18
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Nem tartom valoszinunek, hogy ilyet talalnal. Ha te is otthon ulsz, meg o is, akkor nem fogtok talalkozni valoszinuleg sosem. De ha sikerulne is ilyet talalnod, akkor sem biztos, hogy osszeillenetek.


Eroltesd meg magadat jobban, ha baratnot akarsz.

2020. febr. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

# 3 Interneten meg talalkozhatunk.

Egyebkent probalok tenni,h jobb legyen minden...de neha el megy az akaraterom :/

2020. febr. 23. 18:20
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem sok férfinak kéne rajonnie, hogy igazából nem egy másik emberrel való kapcsolatra vágyik, hanem egy háziállatra.

Mert ezt írtad körül.

2020. febr. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
# 5 Na ne mond...Mire alapozod ezt ??
2020. febr. 23. 18:22
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Találhatsz ilyet, pl. otthon dolgozó embernek van, hogy nem tesz ki napi nyolc órát a melója, és ő osztja be. Én is legfeljebb 2-3 hetente mászkálok el barátokkal, meg utazni szeretek, de ezt leszámítva elvagyok itthon. Barátom is pont ilyen, kész csoda, hogy találkoztunk. Szóval ne add fel.
2020. febr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Én ilyen vagyok. Számomra az a legboldogabb időszak, amikor hetekig ki sem kell mozdulnom otthonról. Abszolút nem vagyok társasági ember. De ennek ellenére nem ismerkednék veled, és mással sem. Tehát nem veled van a probléma. Hanem azzal, hogy ebbe a világba nekem cseppet sem hiányzik egy férfi.
2020. febr. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :)
2020. febr. 23. 18:39
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
Remélem rátalálsz itt a kiscsajra, akinek szent meggyőződése, hogy ő csak otthon ülve tudná leélni az életét. Pont keres egy balekot aki eltartja a 2-3 gyerekével.
2020. febr. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!