Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti hogyan dolgozzátok fel a...

Jocika147 kérdése:

Ti hogyan dolgozzátok fel a magányt?

Figyelt kérdés
Biztos vannak itt olyanok akik most magányosak, vagy voltak. Ti hogyan dolgozzatok fel? Semmi nem jon ossze,nincsenek semmilyen emberi kapcsolataim. Se barat,se baratno, randik se jonnek ossze, valamiert olyan mintha minden ellenem lenne. Pedig alapjaban veve helyes vagyok, jol oltozkodom, es igyekszem mindig pozitivan gondolkodni,mert szamit a kisugarzas , a belso ero, nekem is, a kulvilagnak is. Megis ha pl elkezdek beszelgetni egy novel, vagy nem jon ossze a randi, vagy 1-2-3 osszejon es annyi.mindig lemondjak,kifogast keresnek. Fiuk kozott meg nem talalom a helyem, baratkozas szempontjabol.kicsit olyan mintha mindig szerepet jatszana minden ember. Sokat gondolkodom magamon,tudok sok rosz tulajdonsagomrol,de vannak jok is, es nem ertem miert nem talalom a helyem uhy mint a legtobb ember. Mostmar egy jo ideje eljutottam arra a pontra hogy ugy erzem nem birom ezt a maganyt ,egyedulletet.
2020. febr. 27. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Sehogy, élvezem.
2020. febr. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az egyedulletet elhiszem,de az nem ugyanaz mint a magány.
2020. febr. 27. 19:57
 3/10 anonim ***** válasza:
Munkával,sporttal és tanulással kötöm le magam, valamint meglátogatom a szüleim, testvéreim amilyen sűrűn tudom. Igyekszem az élet más területein sikert elérni.
2020. febr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Papagájom, papagájaim volt / van meg jártam bringázni, úszni, és kéthetente rokonokhoz ebédre, aztán meg társasoztunk.
2020. febr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha lekötöd magad mással,akkor nem fáj. Valami pozitiv dolgokkal ami örömet és boldogságot ad.


De,amikor bele gondolok én is abba,hogy senkinek sem vagyok fontos,senki sem szeret.

Nem számit,hogy élek e vagy halok,akkor nagyon,nagyon nehéz.Sirás "közeli" állapot.

2020. febr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Keres magadnak valamilyen programot vagy hobbit ami közel áll hozzád. Pl: Sportolás netezés kirándulás szórakozás. Kösd le magad és idővel kialakul csak ne erőltesd.
2020. febr. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Úgy voltam vele, hogy ennél már nincs lejebb így akármit csinálok, nem tudom magamat mélyebbre vinni.


Ez adott egy pici magabiztosságot, hogy elkezdjek mások fele nyitni. Onnantól meg egyik siker élmény után következett a másik és egy idő után felépített normális szintre az önbizalmamat.

2020. febr. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
En tényleg nem ertem hogy hobbik vagy idotoltestol hogyan okdodik meg a problemam. Az addig ertheto,hogy ha lefoglalom magam akkor nem lesz bajom, de egy ido utan pl ha elcsendesedik bennem ujra minden,akkor eszreveszem hogy még mindig egyedul vagyok
2020. febr. 28. 23:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha vannak hobbik és egyebek, amik lekötnek és másfelé visznek el, egy idő után nekik köszönhetően ráébredsz, hogy lehet anélkül is tartalmas és normális életed, hogy valaki lenne veled.
2020. febr. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igy mar ertem

De nemtudom valtozik e bennem az hogy azt gondolom, lehet egy ember onmagaban boldog,de kizart hogy egyedul,vagy maganyosan elete vegeig ez igy maradhat

2020. febr. 29. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!