Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Segítene énnekem valaki...

Brinkbrunk kérdése:

Segítene énnekem valaki merthogy nagyon rosszul érzem magamat már nagyon régen elkelne bőven a segítség!?

Figyelt kérdés

mindig magamban vagyok /voltam fordulva szinte egész emberi életemben így úgy fiatal koromban.

és az utolsó éveket amíg életben vagyok nagyon szeretném nem bankodva buslakodva magányosan és szomorúan megbotrankozva eltolteni.



2020. febr. 27. 23:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hmm és hogy szeretnéd ezt, elérni mi az amit még pontosan akarsz?
2020. febr. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Igen. További önsajnálat és mások érzelmi zsarolása helyett talán menj el pszichiáterhez vagy pszichológushoz!


Nagyon szívesen és sok sikert!

2020. febr. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ha nem kaptam meg a 2es valaszado kérdésemre a levelemet amit írtam önnek leszogezem,hogy saját ön magam hús vér emberi tapasztalatból mondom büntetés lenni így úgy betegen sérülten végig nullaskodva szerencsetlenkedve egy teljes egész emberi életet olyan tudatban, hogy a nullaert a semmiért elhettem feleslegesen fölöslegesen éltem a nagy semmiért csak azért merthogy van valami zűrzavar a fejemben a két kis és nagy agy lebenyeimmel a genallomanyommal+ a szürke allomanyommal is tisztelt hölgyek és urak.
2020. febr. 28. 00:16
 4/12 A kérdező kommentje:

és ugyanilyen tudatban meghalnom nekem is és a velem egy cipőkben járó sors tarsaknak is, hogy értelmetlen volt az életem és nekem is az volt.

Ilyen tudatban élni több évtizedig és meghalni, hogy a nullaert a nagy semmiért éltem is feleslegesen fölöslegesen, hogy nem volt értelme az egész meg szuletesemnek világra jottomnek.

2020. febr. 28. 00:21
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem keveset bantottak(és még fognak is amíg csak élek és meg nem halok ). szivattak szopattak lettem megalazva ésmeg szegyenitve a földbe dongolve gyenge lekvár teljesen teljes mértékben kiszolgaltatott emberkekent, emberként.

de nyugodtan gondoljanak a fejükben amit csak akarnak kulturált és nem bántó vélemény adás megvalaszolas kellős közepette.

2020. febr. 28. 00:25
 6/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy ? És pontosan mi az a betegség? Amúgy nem felesleges az élet ha van egy célod,így negatívan hozzáállva minden annak tűnik. Keress valami elfoglaltságot pl. Fess rajzolj sportolj vagy írj esetleg segíts másokon olvass bármi. A másik, hogy szerintem mindenkinek meg van a sajat múltja nehéz időszaka nem csak téged bántottak bántanak tovább kell lépni és le kell szarni őket
2020. febr. 28. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Közösségbe szerintem sosem késő járni. A városi könyvtárak mindig szerveznek programokat, az újságokban vannak hirdetések, stb...

Esetleg új hobbikba is érdemes belekezdeni, mert azok kapcsán is könnyű új emberekkel (hasonló érdeklődésű emberekkel!) találkozni.


Plusz nem hiszem, hogy rosszat tenne felkeresni régi ismerősőket, még akkor is, ha csak futólag ismerte őket.

2020. febr. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Menj el egy önkéntes táborba, akkor legalább érezheted, hogy valami hasznosat csináltál. Vagy lépj be egy ételosztó csoportba.
2020. febr. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Pontosan miben szeretnél segítséget kérni másoktól? Először magadban kell azt tisztázni, más csak ez után tud neked segíteni.
2020. márc. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ha nem kapta volna meg a privát uzenetemet a tisztelt hozzaszolo, kommentelo-valaszado akkor csakhogy szebbé tenni az utolsó néhány, pár élet evemet amennyit még talán eltolthetek itt a hús vér emberek életében.
2020. márc. 3. 00:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!