Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit kezdjek magammal? Életem...

Mit kezdjek magammal? Életem lent:

Figyelt kérdés

Az van, hogy nem örülök az életemnek, nem akarok öngyilkos lenni, mert nagyon félek a haláltól. (Belgiumban élek)

Tehát nemrég kerültem új iskolába. Ott elvoltam, jóban voltam az emberekkel, de nem mindegyikkel. 16 éves vagyok (fiú) és rájöttem, hogy biszex. Azt sem akarom egyáltalán, mégis úgy érzem, hogy nem csak a lányok tetszenek. Suliban jó tanuló vagyok, rengeteg lány ír rám kapcsolat miatt, de én nem érzek irántuk semmit.

A suliban egy páran lenéznek, és azt gondolják valamivel többek nálam.

Irigy típus vagyok, leginkább amiatt utálom az életem.

Jó vagyok éneklésben, és akrobatikában, de mégis kevésnek érzem magam. Utálom magam, az érzéseimmel (szexuális) együtt.

Nagyon ideges leszek hirtelen, ha tesznek érte.. Olyankor ölném meg magam. Rohadtul csesztetnek itthon is, rokonaim is, a suliban is, és már úgy érzem nem akarok élni, úgy nem stresszeltetném magam semmivel.

Mit kezdjek magammal??


2020. febr. 28. 20:56
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
Legyen olyan baratod aki igazi hasonlo barat. Együtt tul lendültök mindenen. Es legyen bnöd is parkapcsolatra. Probalj egy egeszseges norma szerint elni mert tévutakkal csak rosszabbul jarsz
2020. febr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!