Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehet barátnője egy olyan...

Lehet barátnője egy olyan fiúnak, aki szerencsétlennek, bénának néz ki? Vagy nem fog kapni esélyt egy lánytól sem?

Figyelt kérdés
Sokan a külseje alapján ítélik meg az embert.Az én külsőm olyan,Hogy nem vonzalmat,hanem közömbösséget,Vagy sajnálatot vált ki a lányokból.De nem tehetek róla hogy ilyen küllemmel lettem megáldva.
2020. febr. 28. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Akkor ne siránkozz és ne tedd fel ma ezen a nyomorult oldalon te is ezt a kérdést, mert már vagy 10en megtették. Ha nem többen
2020. febr. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Utcán is rengetegszer látni, hogy baromi csúnya srácoknak van nagyon szép baránőjük.

Egyébként meg lesz akinek te jössz be. Plusz a belső rengeteget dob - de nem sok embernek jön be, hogy nem értékeled magad.

2020. febr. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Fiúknál az önbecsülésből fakadó önbizalom talán a külsőnél is többet számít.


Veled ellentétben nekem - mások szerint - jó adottságaim voltak a külsőmmel annak idején, és mégsem volt sokáig barátnőm, mert egyszerűen nem mertem kezdeményezni.


Te se az esélyt várd, hanem építsd fel magad, belül. Hidd el, ez sokaknak imponálni fog, nem csak a lányoknak, a fiúknak is, persze máshogy.

2020. febr. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

suba subához, guba gubához.


Ha nem ismerkedsz akkor garantáltan 0% esélyed van.


Menj el sportolni, vásárolj hozzád illő ruhát, fejleszd magad és kompenzáld a testi adottságaidat tudással... vagy ha mással nem megy akkor pénzzel.


1% esélyed van megtalálni életed párját az életed alatt akkor ha aktívan keresed. Statisztika.

2020. febr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3%

Mindegy milyen a külsőd meg a belsőd manapság..

A cerkád viszont annál fontosabb. Arra figyelj, ha megvan a csaj, hogy bele ne törjön a hegye, ha hegyezed. ;)

2020. febr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Találsz egy nálad is kisebb önbecsülésű lányt, aki már bárkivel összejönne.


2. Szép lassan elkezdesz beszélgetni valakivel, akivel egy bizonyos idő után olyan közelségbe kerültök, hogy látni fogja a tényleges énedet és nem fog foglalkozni a külsőddel vagy, hogy első találkozáskor bátortalan lennék vagy érdektelen.


Kb ez a 2 opció van ismerkedésre szerintem ha valaki túlontúl bátortalan és kiifejezetten rosszul nézki.

2020. febr. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!