Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért erősödik fel a rosszkedv...

Miért erősödik fel a rosszkedvem vasárnapra?

Figyelt kérdés
Rühellem az hát minden napját de szinte már rendszeresé vált nálam, hogy Vasárnapra tényleg mindenem kivan mindennel.
2020. márc. 1. 17:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Bizonyára nincsenek társaid, barátaid és otthon is minden unalmas. Keress olyan klubokat, ahol társakra találnál.
2020. márc. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Toriiii66 válasza:
72%
Mert holnap megint kell menni dolgozni/iskolába😂🙋‍♀️
2020. márc. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
Mert másnap indul a hét újra.
2020. márc. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

#1 Valóban egyedül vagyok de én egyedül érzem komfortosan magam.

#2, #3 Az tény, hogy nem nagy kedvel megyek melózni.

2020. márc. 1. 17:30
 5/15 anonim ***** válasza:
Vasárnapi depi. Nekem is szokott lenni.
2020. márc. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#5 van valami jó ellenszered rá?
2020. márc. 1. 18:06
 7/15 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Általában ha depizek vasárnap, akkor nagyon kívánós szoktam lenni az édességre. Egy kis csoki segít, de csak átmenetileg. Ami hatékonyabb, az egy kis sport, találkozás barátokkal, egy jó film.
2020. márc. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%

"Valóban egyedül vagyok de én egyedül érzem komfortosan magam."


A helyzeted kényelmes, de vajon jól is érzed magad így? Kétlem, különben nem lennél ilyen negatív. A magányt utálod te nem a hétfőket meg a vasárnapokat, csak nem mersz változtatni.

2020. márc. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#8 Nem tudom, hogy erre mit mondjak, lehet igazad van. Azt tudom, hogy csak az egyedüllétet tudom elképzelni magam körül. Ez lehet, hogy nem tesz jót alapjáraton a közérzetemnek de nem is nagyon gondolkodtam rajta soha, hogy másmilyen is lehetne ez.

Az lehet, hogy nem is merek rajta változtatni az viszonyt biztos, hogy fogalmam sincs, hogy miként kellene változtatnom rajta.

2020. márc. 1. 18:50
 10/15 anonim ***** válasza:
en is igy vagyok.
2020. márc. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!