Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért ilyen röhejesek a...

Miért ilyen röhejesek a párkapcsolatos emberek?

Figyelt kérdés

Unalmas, hogy amint valakinek lesz a környezetemből, hirtelen nem beszélünk többet, hanem körbeveszi magát ezzel az undorító rózsaszín felhővel és bebugyolálja magát a béna boldogsághormonjába, ami ha széthullik, jön vissza hozzám beszélgetni, mintha mi se történt volna.


Az is undorító, ahogy ezek az emberek közterületen villogtatják az ő béna, elferdített boldogságukat.

Meg mindig mennek ezek a féltékenykedések egyes párok közt, meg a sok picsogás, hogy brühü nem szeret, meg ezek a dolgok.

Úgy unom ezt az emberekben, mert én sose tudtam, mi a jó abban, ha van kapcsolatod. Én nem tudok érzelmileg kötődni ilyen üres emberekhez, amik vannak, épp ezért unom, hogy minden haveromat megbolondítanak a kapcsolatok.

Persze van kivétel.



2020. márc. 7. 16:45
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
77%
Ideje már elmenni dugni, attól megnyugszol majd.
2020. márc. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
téged mi különböztet meg az állatoktól, öcsi?
2020. márc. 7. 16:51
 3/40 alletta ***** válasza:
83%
savanyú a szőlő?
2020. márc. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
78%

Hagy találjam ki, sosem volt még párkapcsolatod, és utálod azokat az embereket, akik boldogak.


Ha majd egyszer talán neked is összejön, meglátod, hogy az ember csak a párjával szeretne lenni. Aztán majd ez persze lecseng, de addig is megélik ezt a boldog időszakot. Miért nem örülsz inkább a barátaid boldogságának shelyett, hogy utálkozol?

2020. márc. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
nagy hülyeséget mondtál tesó.
2020. márc. 7. 16:55
 6/40 anonim ***** válasza:
81%

Az írásodból egyedül irigység és elhagyatottság érződik. Előbbi, amiért neked ebből nem jut ki, utóbbi, mert az ismerőseid hanyagolnak téged.

Nekem egy barátságomat se szakította meg a párkapcsolatom, ő csak egy újabb csoda az életemben, nem lesz semmiből kevesebb.

Nem lehet elmagyarázni egy boldog párkapcsolat nyújtotta örömöket, de remélem, egy nap neked is kijut belőle.

2020. márc. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
84%
Meg is tufod indokolni miért mondtam hülyeséget “tesó”?
2020. márc. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
mert nem igaz az állításod. amúgy is nekem annyiban kimerül ez a nagy párkapcsolatos boldogság, hogy lemegyünk bulizni, összeb*szuk magunk meg dugunk egy jót, az ottani csajok másra se jók.
2020. márc. 7. 16:58
 9/40 anonim ***** válasza:
69%

Te miért nem keresed a kettejük társaságát, ha annyira hiányzik?

Utálod a párokat, ez világos a kérdésből. De jó lenne belátni neked is, hogy nem csak ők hanyagolnak, hanem te is hanyagolod őket és nem nyitsz aktívan feléjük.


Ilyen haverom lenne, meg ősz szakítanám vele a kapcsolatot.

2020. márc. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
62%

Naon franyó vagy, öcskesz. Esszet jóó megaszontad nekik. Szénné égetted a válaszolókat.


És ahogy olvaslak, báttya, teljesen rendben van a gondókozásod, császár vagy!!!!!

2020. márc. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!