Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tudok tenni ha magányos...

Mit tudok tenni ha magányos vagyok?

Figyelt kérdés
Nincsen senkim. Barátaim sincsennek.Munka után egyedül töltöm az idöt. Sose ment az ismerkedés.Felesleges embernek érzem magam. Eléggé vissza húzódó típus vagyok.van esélyem még hogy boldog leszek?30f
2020. márc. 8. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Keress barátokat. Nem egyszerű, de ha kedves vagy az emberekkel, az már előny. Most pár perce beszéltem egy idegennel az utcán, kedvesen szóltam hozzá, ő is így válaszolt. Ennyi a titok nyitja.
2020. márc. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De hogy keressek? Nem járok sehova. Egyedül hova is mehetnék.Meg nem vagyok jó az emberi kapcsolatokba.
2020. márc. 8. 19:24
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Merre laksz? Mik az érdeklődési köreid? Adott esetben olyannal is barátkoznál, akinek szintén megvan a maga defektje, ami miatt nem boldogul, vagy csak "normális" emberekkel?
2020. márc. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor tessék felemelni a gluteus maximusodat és mozdulj ki. Mi olyan nehéz ebben?
2020. márc. 9. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!