Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem rendelkezik mindenki...

Miért nem rendelkezik mindenki jó kommunikációs képességgel? Miért nem tud mindenki egyformán jól csajozni? Vagy pasizni?

Figyelt kérdés
Szerintem sokan annak köszönhetik a magányukat,hogy nem rendelkeznek jó kommunikációs képességgel.Pedig attól még lehet valaki jó ember hogy nem tud normálisan beszélgetni.Meg nem tehet arról senki,hogy milyennek születik vagy milyen családi körülmények között nő föl.Attól hogy nem tud valaki kommunikálni még nem kéne hogy magányos legyen.
2020. márc. 10. 09:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%

Ez is egy készség ami fejleszthető..

Miért nem tud mindenki angolul? Vagy miért nem tudja mindenki lefutni a maratont? Csak gyakorolni kell és kész

2020. márc. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 nemaRendőrség ***** válasza:
18%

Rossz kommunikációs képességek abból erednek hogy nem volt megfelelő példa.

Elvált vagy rossz szülők.

Ezt vigye tovább egy kapcsolatba? Mentális problémák sokaságát.


Mindenki a lehető legjobb párt keresi magának. Ha mindketten defektesek akkor az utód méginkább az lesz (ez vagy te).


Inkább az egészséges családmodellel rendelkezők szaporodjanak

2020. márc. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Meg is válaszoltad a kérdésed. Nem vagyunk egyformák.
2020. márc. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
55%
Tudod ugye, hogy ostobaságot kérdeztél? Miért nem tud minden ember a világ összes nyelvén? Mert nem tanulta meg, azért. A panaszkodás helyett kezdd el tanulni a kommunikációt. Lehet lepontozni, törölni is, de attól még az alaphelyzet semmit nem változik.
2020. márc. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
24%

A csajozás meg a pasizás másról sem szól, mint önmagad eladásáról, önmagad elŐadásáról, taktikázásról, és a másik fél tudatos fűzéséről...


Nagyon ritka az olyan ember, akivel őszinte módon, játszmák, máz és felszinesség nélkül lehetne ismerkedni, úg hogy mindketten tényleg önmagatokat adjátok tabuk és hazugságok nélkül.

Én nagyon őszinte szivű, korrekt, őszinte ember vagyok. Mindig igyekszem becsületes maradni, és tartani magamat az erkölcsi normákhoz és az etikához olyankor is, amikor egy ismerkedés során ezzel magam alatt vágom a fát, vagy unalmasnak, prűdnek tűnok.


Nem is voltam sikeres soha az ilyesmiben, és nem is élveztem sohasem.


30F

2020. márc. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
46%
Kommunikálni könnyű, önmagában semmit sem ér viszont. Én csajozni is tudnék, megvan hozzá minden szociális skillem, külső nélkül viszont semmit sem érsz. Szociális képességek egyébként inkább a férfiaknak kellenek ismerkedésnél, mert a legtöbb nő szarik bele és a fiatal férfiak jó része fosik, remeg, szorong azért nem megy, miközben neki kene dominalni. Lehet szexista vagyok de úgy kell felfogni hogy ők (nők) vannak értünk, ők vannak alank rendelve akkor fog menni az a kommunikáció amitől elkezd viszketni, ha magad fölé rendeled csak egy kis béta pincsi leszel, egyenértékűnek veszed akkor meg barát. Akárki akármit mond kell egy kis lekezeles, folenyeskedes, magassagra miért harapnak annyira szerinted? Dominancia... Na és ezt nem fogja fel sok férfi, hogy az erősebbik nembe tartoznak, nevetséges fosni egy nőtől...
2020. márc. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
#2-est lepontozzátok, pedig alapvetően nagyon sok igazság van abban, amit mond, még ha ez sok embernek fájhat is. Az igazság fáj.
2020. márc. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
7%
5-os ezért mondom felejtsd el az elveidet, ha a kommunikációba nem viszed bele a szexualitásodat semmire nem mész. Nem mondom hogy feltétlen dominálj, mert lehet dominát keresel azt nem tudom. De ez a probléma nálad, az is lehet viszont hogy lesz majd egy nő akivel így illesz össze és azt az ismerkedést igényli amit te akarsz nem tudom. Azt tudom hogy amikor kegyetlen, kemény vagyok velük (jogosan legtöbbször), akkor az ilyen kis szubb aranyos csajok, bár egyaltalan nem vagyok alfahim elkezdenek tisztelni, férfinak venni. Legyen véleményed, mondj ellent, ha kell akkor b, szd is le keményen, adjad magadat gátak nélkül és egy picit nézd is le őket. Máskülönben nem megy (90%, mondom lehet rád is lesz vevő így) ... Csak egy nyálas kis szar leszel, vagy barát. Aki meg dominál felette annak meg ott lesz az ágyában. Főleg egy szép lány lepődik meg ha nem nyaljak ki a seg..ét minden esetben, izgatja őket hogy valakit nem hat meg akármilyen kinézete is van.
2020. márc. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

#8, #5 vagyok, és soha nem felejteném el az elveimet!

A másik meg, hogy amit te leirsz, az szerintem nagyon gáz, és lehet, hogy neked van párod, mig nekem nincs, viszont a te párod sem igazi párkapcsolat, mert egy igazi párkapcsolatnak pont az egyenrangúság a lényege. Ahol az egyik fél dominál, ualkodik, ott a másik fél sem teljesen egészséges.


Szóval, azok a lányok, akiknek te jössz be, nem százasok teljesen, hanem komoly lelki defektjeik vannak, amiket te tovább mélyitesz, és roncsot csinálsz belőlük. Azért merem ezt igy kimondani, mert ismertem hozzád hasonló srácot, és láttam kikkel járt, illetve milyen kapcsolatai voltak, és hogyan kerültek ki belőle a szerencsétlen lányok. Megnyomoritva!!

A srác meg egy nárcisztikus szociopata szerintem.

2020. márc. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, ha az elveidről bármilyen előny kedvéért lemondasz, akkor vagy nem is hiszel igazán az elveidben, vagy egy sz@r ember vagy, aki egy tál lencséért elad bármit és bárkit...
2020. márc. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!