Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mennyire gáz egyedül elmenni...

Mennyire gáz egyedül elmenni egy szórakozó helyre?

Figyelt kérdés

"Elkoptak" a brátaim, nincs akikkel kikapcsolódni, beszélgetni.

Mennyire gáz egyedül, baráti társaság nélkül elmenni szórakozó helyre vagy Romkocsmába?

33f



2020. márc. 10. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz,legfeljebb azt hiszik egyéjszakásra vadászol.
2020. márc. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ismeretlen baráti társaságokhoz, nem igazás sikerül hozzácsapódni. Próbálkoztam egyszer, kétszer, nem jött össze, nem eggyezett az izlésünk és ez miatt nem igazán volt beszédtéma, csak ilyen felszínes dolgok.
2020. márc. 10. 20:00
 3/8 A kérdező kommentje:
Ismeretlen baráti társaságokhoz, nem igazán sikerül hozzácsapódni.
2020. márc. 10. 20:00
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt magadnak kell eldöntened. Én is szeretek néha munka után beülni a kedvenc helyeim egyikére és elkortyolni egy üveg sört.

Hogy ki mit szól hozzá? Csöppet sem izgat :D

2020. márc. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az a gáz, hogy felnőtt férfi létedre képes voltál kiírni egy ilyen kérdést. Én elmegyek egyedül bárhová, bármit megteszek ésszerű keretek között, és végig magasról leszarom, hogy ki mit gondol. Amúgy hidd el, h senkit nem is érdekel ez.
2020. márc. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miert hiszed, hogy valaki is foglalkozik veled? Senkit nem erdekel, hogy egyedul jottel-e. Egyáltalán. Az ajtonallo ember sem nez rad, csak beenged. Ne legyenek ilyen gondolataid. Az is egyedul megy, aki bent találkozik a haverjaival.

Tudod mi a rossz az egyedul lemenésben? Ha forgoajto van, azt behezebb egyedul meglenditeni. :)

2020. márc. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem gáz, csak felesleges.

Én is sokszor megyek magamba, de hiába. Magamban tök felesleges ücsörögni egy sörrel a kezemben, ismeretlen társasághoz meg nem megyek oda az mindig hülyén jön ki.


Max akkor működhet ha kb éjjel 1-2 van de akkorra már mki sggrészeg.


Ha pesti vagy elmehetünk sörözni max ha gondolod :D

Legalább kimozdulunk a komfortzónából

37/F

2020. márc. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Vidéki vagyok. Sajnos 260-kmre vagyok B.Pest-től.
2020. márc. 13. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!