Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az igaz, hogy csak akkor...

Az igaz, hogy csak akkor könnyű összejönni egy lánnyal ha egy fiú ápolt és szórakoztató? Vagy vicces?

Figyelt kérdés
Én azt gondolom hogy nem kell jól kinézni és nem kell okosnak,nem kell műveltnek sem lenni hogy az ember be tudjon csajozni.Nem kell jóképűnek és nem kell gazdagnak sem lenni ahhoz hogy barátnőnk legyen.Szórakoztatónak és ápoltnak kell lenni.Ez egyszerűnek hangzik,de ennek a két dolognak sem tud mindenki megfelelni.Én például sem ápolt,sem vicces nem vagyok,nem véletlenül nincs barátnőm.De nem hiszem hogy minden fiú aki egyedül van ápolatlan,Vagy humortalan,sótlan lenne.
2020. márc. 11. 23:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Oké.
2020. márc. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#1-es bővebben?Érdekelne hogy ugyanazon a véleményen vagyunk e.
2020. márc. 11. 23:43
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Én vicces vagyok meg okos,de ronda mint a franc,és nincs csajom.


Megbukott a teóriád.

2020. márc. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem igaz, hogy nem kell jól kinézni (de mindenkinek más tetszik ugye). Ugyanúgy ahogy nektek férfiaknak fontos, hogy egy lány jól nézzen ki, nekünk is az. Ahogyan az intelligencia és a humor is.
2020. márc. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nekem van ápolatlan, humortalan ismerősöm, akinek van szép felesége. Van ápolt, jól öltözködő rokonom, aki humoros is, mégis sokáig nem volt nője.

Szerintem nem lehet kategorikusan kijelenti, hogy ha ezeket meg ezeket a feltételeket teljesíti, akkor lesz barátnője az illetőnek.

2020. márc. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#5-ös de akkor mi tetszhetett a feleségének benne ha ápolatlan és humora is?Vagy ha sok pénze van akkor miért ápolatlan?
2020. márc. 11. 23:54
 7/13 A kérdező kommentje:
#4-es szerintem egy lánynál is fontosabb az hogy jófej legyen minthogy jól nézzen ki.Ha egy lány szép,de unalmas,sótlan,akkor már nem is olyan szép.
2020. márc. 12. 00:00
 8/13 anonim ***** válasza:

Nincsen sok pénze.

Nem tudom. Sok rejtélyes pár van a környezetemben, akiknél nem értem, hogy mit esznek a másikon. De nyilván nincsen hozzá közöm.

2020. márc. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#5-ös akkor lehet hogy nem is olyan jól ismered az ismerősöd.Lehet hogy van humora,csak a feleségét szórakoztatja mást nem.
2020. márc. 12. 00:05
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet.
2020. márc. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!