Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehet esélyem 8 általánossal...

Lehet esélyem 8 általánossal egy egyetemista, jogot tanuló lánynál?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány aki egyetemre jár és nemsokára diplomát szerez.Nekem csak 8 általánosom van plusz elvégeztem egy okj képzést.Érettségim nincs.Lehet azért esélyem?
2020. márc. 14. 21:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
55%
Egyetemista lányként nálam az érettségi alapvető elvárás. Az nem érdekel/zavar, hogy valaki tovább tanul-e, vagy képzéseken vesz részt, hiszen ő tudja, mivel szeretne foglalkozni. Az viszont borzasztóan kínosnak tartom, ha valakinek még egy érettségi sem jött össze. Hogyhogy nincs?
2020. márc. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
Ez személyfüggő, de én a helyedben nem élném bele magam. Persze egy próbát azért megér.
2020. márc. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
41%

#1

Mert lehet az adott személy családja nem tudja eltartani, így kénytelen munkát vállalni akár 12 órában. Az is lehet hogy mivel az érettségi ma már nem jó semmire csak továbbtanulásra, így szakmát csinál.

Biztos mindenki kretén akinek nincs egy (SZÁMÁRA) felesleges papírja...

Én ismerek olyan embert egyébként aki 8 általánossal jól keres és saját háza van amiben a családjával él, illetve olyan "magasan képzett" diplomást aki gyárban dolgozik évek óta.

2020. márc. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
19%
Esély? Persze, hogy lehet. Sőt az ügy 50%-ban már meg is van oldva :)
2020. márc. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
9%
Rövid távon nem kizárt, de hosszútávra nem túl bíztató.
2020. márc. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%
Ha magamból indulok, akkor nem. Bocsi.
2020. márc. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
20%
Miért ne lenne? Nekem is 8 általánosom van. Amelyik lánynak ez nem tetszik, azegész egyszerűen egy r*nc és ott rohadjon meg ahol van. Aki nem szeretetre megy hanem ilyen külsőségre, nekik őszintén kivánom hogy őket is használják ki az olyan hülye srácok akik csak egy éjszakára mennek. Mert akik e miatt nem jönnének össze mással azok nem érdemelnek többet.
2020. márc. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
51%

Nálam nem lenne kizáró ok, van olyan ismerősöm, akinek 8 általánosa van, de nagyon kedvelem illetve van diplomás is, akit 2 percnél tovább nem bírok elviselni a közelemben. Nem egy papír fogja befolyásolni, hogy kiről mit gondolok.

24/L

2020. márc. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nincs esélyed.
2020. márc. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
56%

Kevés esélyed van,más körben vagytok.

Ő a diplomás,öltönyös férfiak körébe kerül vagy már került, lehet nem tudsz beilleszkedni,meg ha elkezd a lány karriert építeni,egyre feljebb jut,akár saját iroda.

Ebben az esetben ha olyan OKJ-d van amiben van jövő és hasonlóan előre akarsz jutni akkor lehet esélyed ha mellette sikeressebbé is válsz.

2020. márc. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!