Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valaki segítsen, könyörgöm?

Valaki segítsen, könyörgöm?

Figyelt kérdés

Azt sem tudom hogy kezdjek bele, valószínűleg nagyon hosszú lesz de mepgróbálok rövid lenne, de ezt egyszerűen nem lehet röviden leírni! :(


Mielőtt belevágok, kérem csak az olvassa el aki komolyan úgy gondolja hogy tud segíteni és akár hajlandó találkozni is egy olyan emberrel mint én.

Leszögezem, 19, lassan 20 éves fiú vagyok..


Nem tudom már kihez/mihez forduljak, el vagyok veszve és csak segítséget szeretnék és ki akarok törni ebből a kib.szott sz@r helyzetemből....


Volt már egy ilyen kérdésem de nem jutottam előrébb, sőt senki nem tudott segíteni. Szóval k*rvára elegem van az egész életből és lassan már mindenkiből, mert egyszerűen azt érzem hogy senki nem kíváncsi rám (tényleg senki), k*rvára magányos vagyok, nem kapok egy csepp szeretet sem, mindezt úgy hogy lassan 1 éve Pesten élek. Előtte egy kisebb városban éltem és most egyetmista vagyok, főleg ezért kerültem fel ide, de már azt sem tudom mi a célom és elegem van mindenből.


B*szottul fáj, hogy magányos vagyok és nincs senki akivel néha találkozhatok, fizikailag is ott lehetek vele. És ez a vészhelyzet még rátett egy lapáttal, senkihez nem tudok fordulni, van egy testvérem, vele élek de olyan mintha ő is levegőnek nézne, szó szerint gyűlöl engem, a szüleim nem értik meg a problémámat. Már pszichológushoz is járok, úgy érzem néha segít de egy idő után mindig ugyanoda jutok vissza..


Rengetegszer voltak öngyilkos gondolataim, évekkel ezelőtt is, de most újra előjöttek, talán erősebben mint valaha. Nem kapok szeretetet senkitől, sokszor több napom is úgy telik el hogy nem szólok senkihez. Az egyetemet meg hagyjuk.. ott is próbáltam kapcsolatokat kialakítani de mindig csak én rohanok mások után ők meg magasról lesz*rnak és ez kib*szottul fáj már, régen ugyanez volt az oviban, suliban, kb. mindenhol. Értem én, hogy nem vagyok érdekes, de akkor minek élni, én nem tudok társaság nélkül élni, mégis úgy élek, de szenvedek napról napra...


Régen sokszor alkoholizáltam az utóbbi hónapokban pedig még gyakrabban és mostmár teljesen egyedül. Komolyan szarul érzem magam és ha valaki nem segít én nem tudom mi lesz velem...


Kérlek, segítsetek és nekem az lenne a legjobb ha valaki benne lenne egy személyes találkozóban is, legalább csak annyira, hogy tényleg megismerje a valódi énemet és el tudjam mondani rendesen hogy mi van velem és mi a problémám! Ha még így sem sikerül


:(



2020. márc. 14. 21:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy sokszor már szorongva lépek ki az utcára és fájdalommal tölt el annak a sok embernek a látványa körülöttem, mert olyan mintha ugyanúgy egyedül lennék az utcán is
2020. márc. 14. 21:59
 2/11 anonim ***** válasza:
17%

A tesód nem akarja veled megbeszelni a dolgot?

Talán ha először vele megbeszelitek miért gyűlöl (ahogy mondod) talán könnyebb lesz.

2020. márc. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy alkoholistával nem sokan akarnak barátkozni. Előbb azt tedd le.
2020. márc. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De épp ez az oka, ezért váltam ilyenné, mert üres az életem és más eddig nem tudott segíteni nekem.
2020. márc. 14. 22:36
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

Az alkohol nem megoldás semmire, és sokszor gyenge jellemre vall. Illetve az is, hogy ennyire görcsösen keresed azt hogy valaki segítsen rajtad, hogy valaki szeressen.


Enis hasonló cipőben járok, ugyanez van velem is mint veled, de én nem nyúlok alkoholhoz, az semmire sem megoldás. Pszichológushoz fogok járni én is.. Neked inkább pszichoterapeuta kéne. Meg önbizalmat kéne gyűjtened.

2020. márc. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

Én is ilyen vagyok, de már 4 hónapja nem beszéltem senkivel, max. 2 percet. Engem sem keres senki, szár érzés,de ez van.


Vidéki vagyok, de ha gondolod videocsetelhetünk.

2020. márc. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
Ne nyávogj. Kösdle magad menj ki a városba sportolj vagy fuss vagy bármi. Mas is igy van. ne nyavogj. Főzzèl takarits verdki 6 szor.
2020. márc. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Tömören mondom, álmos vagyok:) Alkoholt letenni. Nem rágörcsölni a magányra. Hasznos dolgokkal tölteni az időt, sportolj, tanulj meg 3 nyelvet, építs egy motort, stb. Ne várd, h bekopog valaki, h helló jöttem barátkozni. Indulj el, járj könyvtárba, edzőterembe (ha majd lement a vírus), kutyát sétáltatni, vagy bármi. Mosolyogj elegyedj szóba emberekkel, és annyi ismerősöd, barátod lesz, hogy vissza fogod sírni a mostani időket. teljesen komolyan mondom, tapasztalatból beszélek. Oké, egy évre elég programot mondtam, holnap már kezdheted is! Hajrá!
2020. márc. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
Amit szeszre elköltNÉL, az bőven fedezNÉ, hogy kilábalHASS a helyzetEDből. Sport, -> Stresszoldás, megelőzés, erőnlét, viszonylagosan tartós egészség. Zene -> Stresszoldás, agresszió / érzelmi töltet kiélése. Tanulás -> JövőDbe fektetett energia. Túra -> Kereshetsz túra szakköröket, ahol vér és hús emberekkel kommunikálhatsz korosztályra, nemre, fajra való tekintet nélkül. Rengeteg élettapasztalatot lehet összeszedni, ha csak egyetlen valóban bölcs embert utadba sodor a sors. Ezek a kapcsolatok többnyire lazák, mégis hasznosak lehetnek hosszútávon számodra. A NET-et azért nem favorizálom, mert a fiatalok kapcsolatrendszerében olyan szintű szerepet tölt már be manapság, amely számos esetben jellemezhető a eltúlzott, eszelős fogalmakkal, - személytelen, hamis, a "személyes" kapcsolatok terén pedig több, mint káros az előbb leírtak miatt. Más, ha látod, akivel beszélsz. Látod a reakcióit, a testbeszédét, a mimikáját, hallod a hanglejtését, - ebben a helyzetben nem működik az, hogy hamis képet festek magamról az internet adottságait kihasználva. Amikor kiderül, hogy a feleségemmel több, mint 20 éve vagyunk együtt, sok fiatal csak tátong - "Jézust" emlegetve, - pedig csak annyi a titkunk, hogy hitelesebb képet tudtunk egymásról alkotni személyesen, a netet kihagyva, mint ha neten keresztül borzoltuk volna egymás idegeit. Ennyi! Aki most fiatal, olyan dolgokat is digitális kütyükkel próbál megoldani, amelyekről már számtalanszor kiderült, hogy nem működik! Próbáld meg ezeket is okosan szelektálni a későbbi életed folyamán!
2020. márc. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2020. márc. 15. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!