Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Leszázalékoltak és azóta...

Leszázalékoltak és azóta elvesztettem a haverjaimat, miért?

Figyelt kérdés
Egyedül vagyok,ha megtudják a társkereső oldalon a lányok már nem is írnak.

#barát #társ #Mozkáskorlátkozott
2020. márc. 20. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a haverjaiddal nem függ össze a dolog.

Tarskerin meg idegenek egyböl a legrosszabbra gondolnak es nem àpolok vannak fent akik beteget keresnek istapolni.

2020. márc. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert a legtöbb ember csak a felszínig lát. Nem az embert, a belső kincseidet keresi és látja benned, hanem csak addig jut el, hogy mit akar ő tőled.


Az a haver, aki elhagy, menjen, mert az nem barát, csak ismerős, annak sem valami jó. A bajban ismerszik meg a barát és a szerelem is. Aki nem áll melletted, az menjen a francba. Így nézd, így könnyebb. Tudom, hogy nehéz, én is ismerem, a témát, csak más okok miatt.

2020. márc. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%

Mert azok még csak nem is a haverjaid voltak - érdekemberek, akiknek már értéktelenné váltál a szemükben.


Társkerin szintén azok, akik csak a pénzt nézik és nem az embert.


Szerintem egyszerűbb, ha már az elején kiírod a bemutatkozódnál és akkor már csak eleve olyan ír rád, akit ez nem zavar. Esetleg egy másik leszázalékolt személyében találhatsz még társat.

2020. márc. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokan sajna csak a tökéletesre vágynak. Ez a társadalom.
2020. márc. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!