Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Krúbi az ÖSZTÖNLÉNY album...

Krúbi az ÖSZTÖNLÉNY album dalaiban kiről énekel?

Figyelt kérdés

Majdnem az összes dalban egy elhunyt szerettét említi, aki véleményem szerintem -mivel a szövegből így jött le- a szerelme volt.

Pl.: ,,Nem jön be ez a földes szín nekem

Meg ez a márvány sapka sem

Mondjuk ez a virágos sál ez elég szép

Ez a sál az amúgy szép"

-

,,Kicsikét félő

Hogy nem leszel ébren kedvesem"

-

Félreértés ne essék, szeretem és tisztelem Krúbit, a magánéletét is tiszteletben tartom, nem akarok turkálni sem benne, csak szimplán nem hagy nyugodni a dolog.

Egyébként a személyes kedvencem a COPFOCSKA. Remélem valaki tud segíteni.

A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!



2020. márc. 24. 03:21
 1/9 A kérdező kommentje:
Véleményem szerint**
2020. márc. 24. 03:24
 2/9 anonim ***** válasza:
3%
Aztsem tudom, hogy mit keres a killakikittben.... szerintem akkkora egy kaka.. de ez az en velemenyem.
2020. márc. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
A testvére halt meg, nővére talán, de abban nem vagyok biztos.
2020. márc. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Megkérdezhetném, milyen forrásból tudod?
2020. márc. 25. 02:55
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom hogy az első dal az Egy sírásó viccei, és ennek a folytatása a Jéghideg. Nagyon mélyre hatoló, át tudom élni az érzést úgy is, hogy nem vesztettem el senkimet. Annyira jól bánik a szavakkal, olyan jól átadja az érzéseket, hogy nem jutok szavakhoz. Nem akarok találgatni tényleg kit gyászol, mert úgy érzem nincs jogom hozzá, de akarva akaratlanul is szembe jött velem pár infó, hogy kit gyászol.
2020. márc. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az "Egy sírásó viccei"-ben tényleg azt mondja, hogy a "nővéred miatt meg jó lenne, ha néha sírnál már, tudom, hogy évek óta nem voltál a sírjánál" (vagy valami ilyesmi, nem biztos, hogy szó szerint idéztem)

De a rajzokat a nővére szokta rajzolni, interjú is van vele ( [link] úgyhogy véleményem szeriiiiiint:

2 (vagy több) nővére van

Azaz volt...

2020. márc. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
De egyébként igen... szerintem anniyra ehhez az egészhez semmi közünk, és ha Krúbi nem énekel róla, és az interjúiban sem mesél erről semmit, akkor mi se kutakodjunk
2020. márc. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2020. márc. 26. 22:46
 9/9 anonim válasza:
100%
igen, 2 nővére volt.
2020. ápr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!