Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 30 feletti egyedülállóak ti...

30 feletti egyedülállóak ti hogy látjátok a helyzeteteket? Késő a családhoz vagy mindenképpen kell? nem aggódtok emiatt?

Figyelt kérdés
Már egy ideje nem volt párkapcsolatom és szeretnék de külföldön dolgozom és a szabadidőmbe szeretek "semmit csinálni" vagy aludni, játszani, nem függni mástól. De mivel öregszem és csúnyulok egyre kevésbé vonzódnak a nők hozzám így egyre kevesebb időm maradt. A gyerekekért se szeretem de minden ismerősöm cseszeget, hogy később megbánom mert azok az élet értelme és öreg koromra milyen jó lesz. Adjam lejjebb az igényeimet és jöjjek össze egy kevésbé vonzzó nővel de legyen családom? vagy maradjak egyedül? utóbbinak most jobban örülnék de mi van ha pár év múlva bepánikolok és akkor késő?

2020. márc. 24. 12:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

32 vagyok, rohamosan romlik az egészségi állapotom, nem csak megjelenésben (bár az is), hanem minden területen.

De nem érzek erős összefüggést eközött és a gyerekvállalás között. Nem akarok gyereket, nem bírom őket, sőt inkább taszítanak. És nem akarok 24/7 még valaki(k)hez igazítani az életemet amíg meg nem halok.

2020. márc. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ha férfi vagy emiatt egyáltalán nem kell aggódni.

Szélsőségesen sem kell, hogy késő vagy mindenképpen kell. Arany középút nincs? Normálisan kell hozzáállni az élethez. Keresni a megfelelő partnert akivel eltudod képzelni a család alapítást, és ha 2-3 év után is minden szép és jó, akkor belevágni. Ezt nem lehet előre megtervezni, hogy márpedig ha belepusztulok is lesz gyerek, és jajongani sem kell, hogy már lecsúsztál róla. Lesz ha lesz, akkor amikor. A törekvés a nyugalom és a tiszta rendezett élet triumvirátusa legyen a mottód.

2020. márc. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
13%

Huszonéves vidéki, középsulis, vagy már éppen végzős, de nem továbbtanulós korosztályt célozd meg!


Kocsid, lakásod legyen.


Türelem kell hozzájuk, de megéri az élmény :)



38F

2020. márc. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
5%

Ha meg nincs pénzed, meg semmid, de magányos vagy akkor menj el másodállásba, ha másnem munkatársakból lesz több!

Ismerkedni amúgyis a munkahelyeken lehet a legjobban akárki akármit mond...

2020. márc. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%

Ha úgy érzed nem akarsz gyereket, azért nem szabad vállalni, hátha később szeretnél majd. Mi van, ha később se? A gyerek nem egy pulcsi. A cseszegetés meg valamiért bele van rögződve az emberekbe. Nekünk nem rég született babánk, amíg nem volt utáltam én is, hogy ezzel nyaggatnak, és ez most sem változott, ha olyan barátainkat csesztetik a babatémával, akiknek még nincs, de korban megértek már rá, mindig közbe szólok, hogy ez az ő dolguk.

Minek hajszolnád magad egy párkapcsolatba, amiről tudod, hogy szar lesz? Ha nem akarsz alkalmazkodni, akkor meg pláne.

Amúgy nem vagyok 30 feletti, sem egyedülálló, csak írtam egy választ, bocsi.

27N

2020. márc. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

"Minek hajszolnád magad egy párkapcsolatba, amiről tudod, hogy szar lesz?"


Ezt úgy mégis honnan tudhatná bárki is?


Ez önsorsrontás, másrészt meg 50%-ban rajta is múlik, hogy milyen az a kapcsolat.

2020. márc. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Harmincasként nekem is egészséggel, önelfogadással és hasonlókkal vannak nagy problémáim. Nem mintha hatalmas esélyeim lennének társat találni. Van amikor elmondhatatlanul hiányzik, van amikor meg úgy vagyok vele hogy "ja hát talán jobb is hogy nincs, így egyedül szenvedek egészségi állapotommal" (örökös, állandó kimerültség, melynek okát nem találják)
2020. márc. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
33%

"Adjam lejjebb az igényeimet és jöjjek össze egy kevésbé vonzzó nővel de legyen családom?"


Innen.

2020. márc. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Rühellem a gyerekeket meg nem bírok párkapcsolatban meglenni. Nem is erőlködöm meg nem is aggaszt a dolog. Ha véletlen változna a véleményem erről akkor még van jó 10-15 évem erre. Ha majd nem tudok nőket felszedni alkalmi kapcsolatra akkor lehet, hogy változik majd a hozzáállásom, de jelenleg nagyon jól elvagyok. Az egyetlen dolog ami aggaszt, hogy le kellett mondanom a 3 hónapos borneói körutamat a vírus miatt.
2020. márc. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Középkorú lettem, gyereket már nem vállalnék, családom már úgysem lesz, legfeljebb párkapcsolatom, hátha találok valakit.

"A gyerekekért se szeretem de minden ismerősöm cseszeget, hogy később megbánom mert azok az élet értelme és öreg koromra milyen jó lesz."

Ismerős szöveg, én is megkaptam már, de nem érdekel. Semmi garancia arra, hogy a gyerek felnőve a támaszod lesz idős korodra. Meglesz annak is a saját élete, gondja, lehet nagy távolság köztetek lakóhely tekintetében, csúnyán megromolhat a viszony... Sok idős kerül otthonba, hiába a család, nincs rá idő, energia, hogy gondoskodjanak róla.

2020. márc. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!