Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van másnak is rajtam kívül...

Van másnak is rajtam kívül egyfajta "popcorn" vagy "showtime" elégedettség érzése a koronavírus dologgal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Leginkább úgy fogalmaznám meg szavakkal az érzést, hogy "Üdv a világomban! Mihez kezdesz vele?"


Tarthat bárki szívtelennek, de nekem mindig ez volt az osztályrészem.


Megedződtem miközben körülöttem emberek milliói élvezték az életet, buliztak, fesztiváloztak, szexeltek, párkapcsolatok születtek, családok alakultak.


Bezártság, magány, elszigeteltség... Most mindenki így él a világon. Mindenkinek megváltozott az élete, aki eddig a napos oldalán volt.


De ez nekem csak egy átlagos nap az életemből... Én csak annyit veszek észre belőle, hogy kevesebb ember van az utcákon, így még kedvem is jobban van kimenni.


Munkanélküliség, kilátástalanság? Régebben izgatott és jobban érintett, de mivel soha senkire nem számíthattam saját magamon kívül az életben, hamar megtanultam túlélni és megélni a semmiből.


A halál pedig számomra megváltás lenne és ezek a gondolatok már nagyon régen bennem vannak, de volt bennem annyi méltóság, hogy ne legyek öngyilkos, kivárjam a végét, ezért semmilyen félelem nincs bennem ezzel kapcsolatban.



2020. márc. 25. 02:03
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
35%
Igen, bennem is van egy olyan érzés, hogy most az egész világ az én lelki állapotomban éli az életét.
2020. márc. 25. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
75%

Te, és egy karanténos nem ugyanazt élitek át.

Bezárva lenni egy külső ok miatt teljesen más, mint bezárva lenni azért, mert antiszociális vagy.


Többször is leirtad, hogy mennyire megedződtél, de nem hiszem, hogy erős lehet egy olyan ember, aki mások félelméből, vagy bosszúságából merít elégedettséget.


Tudom, hogy nem életmódtanácsot kértél, de az energiád inkább afelé fordítsd, hogy a jövőben legyen életed, amit sajnálsz hátrahagyni, mert teljesen felesleges úgy leélni ezt a pár évtizednyi életet, hogy belekeseredsz a helyzetedbe, sőt, romantikusnak látod a szenvedésedet, hiszen hú de erőssé tesz,hogy nincsenek barátaid, kapcsolataid.

2020. márc. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
76%
Annyira szánalmas vagy. Attól, hogy te egy szerencsétlen vagy, legyen másnak is rossz az élete. Szép meglátás!
2020. márc. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
72%
Hát az én életemen sem változtatott a karantén semmit, csak nem az irodában ülök 8 órát, hanem a szobában. Én egy kicsit szégyellem magam inkább, hogy az emberek mennyire szenvednek attól, hogy úgy kell élniük mint nekem. Nekem inkább olyan érzés, mintha meglátogatna valaki és azt mondaná, hogy "fujj de büdös van nálad".
2020. márc. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
82%

"magány, elszigeteltség... Most mindenki így él a világon"


ez nem igaz, attól hogy nem megy ki még nem magányos mert ott van a családja, párja, gyerekei... meg tud beszélgetni telefonon a barátokkal, haverokkal... nem lesz mindenki remete attól hogy otthon ül

2020. márc. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
82%

De keseru vagy.


Az en eletemen se valtoztatott sokat igazan. Mondjuk en felek attol, hogy meddig fog tartani ez az egesz, mert van valamennyi tartalekom, de azert 6 honap mulva mar bajban leszek.

2020. márc. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
84%

Beteg vagy ember.

Egy szerencsetlen betegseget nem lehet osszrhasonlitani a te nyomorult eleteddel.

2020. márc. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
73%
Én kimondottan örülók,hogy a gyerekem itthon van, az osztályközössége szörnyű, sőt az egész iskola! Szomorú,hogy Neked öröm más baja, bár az, hogy az ember többet van a családjával kifejezetten jó dolog! Nem a társadalomnak, magadnak kellene megfelelni! Neked pont annyi lehetőséged van az életre mint bárki másnak! Alakítsd úgy az életed ahogy szeretnéd! Ha bajban vagy kérj segítséget! Ha Neked elégtétel más problémája magadba kellene nézned egy kicsit, saját életeden akarsz javítani, vagy másén kárörvendeni!
2020. márc. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
80%
El kell hogy keserítselek, de én se szeretek bulizni, nem szeretek sok emberrel együtt lenni, de van párom és nagyon jókat szexelünk :D és hidd el ezzel még sokan így vannak. Attól hogy nem mennek bulikázni, még otthon van a párjuk és szeretik egymást :) te pedig ugyanúgy egyedül rohadsz. Szia :)
2020. márc. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
83%
Ha ilyen a felfogásod nem is csoda, hogy eddig is így éltél. Egy ilyen ember társaságára mégis ki vágyna? Tudod, ha elmúlik ez az egész az emberek nagy része visszekerül a napos oldalra, de Te mindig egy szánalmas, rosszindulatú, magányos ember leszel.. Mondjuk, ha kicsit fejlesztenéd a személyiségedet akkor lehetne változás.
2020. márc. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!