Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 30 évesen barátok nélkül...

30 évesen barátok nélkül normális?

Figyelt kérdés

30 éves férfi vagyok, van egy barátnőm akit nagyon szeretek.

Viszont barátaim azok nincsenek. Közös programokra is csak jóformán a barátnőmmel járok. Meg otthon is általában csak ketten szoktunk lenni mert nem nagyon jönnek hozzánk. Próbálok elmenni bulikba ismerkedni, de éjfélre általában már kiégek meg szinte alig várom hogy hazaérjek és lefeküdjek aludni. Akik voltak ismerőseim már rég elköltöztek a városból és már nem igen beszélünk.

Egyáltalán vannak még helyek ahol normálisan lehetne haverokat szerezni ennyi idősen?


2020. márc. 26. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Max munkahelyi kollektíva segítségével, csak az elég becsapós tud lenni.

Esetleg valami egyesületet (horgász?) tudnék ajánlani, vagy egyéb "közösséget" pl kutyaiskola, menhely stb.

Egy szinte biztos. Pénz nélkül nem fog menni.

2020. márc. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam, munkahelyi kollégákkal csak olyan felületes a viszony ilyen szempontból. Munkába elvagyunk, de ahogy befejeződik a műszak mindenki megy a saját dolgára.
2020. márc. 26. 20:22
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

38 vagyok férfiban, nincs barátnőm, nincsenek barátaim sem. Így hozta a sors.

A hobbid/hobbitok mentén esetleg lehet találni barátokat.

2020. márc. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Ez a normálisnak az egyik variációja. Nekem (75/F) soha nem volt igazi barátom, de talán elmondhatom, mindig voltak olyan munkahelyi ismeretségeim, amelyek magánemberi szinten talán barátságnak voltak minősíthetők, de csupán a munkahelyi együttlétre korlátozódott. A fiammal (47/F) is szóba kerültek ilyen témák. Neki kamasz- ill. fiatalabb korában volt egy kifejezetten baráti kapcsolata, ami tartott vagy 20 éven át, később egy másik, aki olyan 10 éven át tartott. Mindkettő valamilyen összezördülés miatt véget ért. Ezen a fiam is elgondolkodott, hogy vajon ezek a barátságok miért nem tartanak egy életen át ill. miért gondoljuk, hogy addig kellene tartaniuk ? Emellett neki is vannak a barátságnál lazább kapcsolatai, amelyek 20-25 éve léteznek. Talán csak emberi romantikus képzelgés, hogy a bensőségesebb emberi kapcsolatok egy életen át fennmaradnak .
2020. márc. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj.Beszélhetünk.
2020. márc. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem sincsenek barátaim mind el-el maradoztak különböző okok miatt.
2020. ápr. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Énis hasonlóan vagyok.Utolsó.
2020. ápr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!