Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csinaljak, ha ennyire...

Mit csinaljak, ha ennyire csunya vagyok lany lettemre?

Figyelt kérdés
Kancsal vagyok, pattanasos, dagadt (hormon problema), es gorbek a fogaim, hatalmas taskak vannak a szemem alatt.. igy senkinek nem kellek

2020. márc. 28. 18:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%

Jó smink, nőies öltözködés, rendszeres sport és testmozgás, fogszabályzó, stb...

De gondolom nyafogni ezekért sokkal könnyebb mint tenni ellene.

2020. márc. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
Lehet csunya lesz amit mondok, de eloszor is tanulj meg boldog es elegedett eletet elni egyedul is, (nem lesz konnyu menet a par talalas) Dolgozz magadon lehet neked 10x annyi munka lesz csinosnak lenni mint egy jo genetikajunak de nem lehetetlen, keres sok penzt, plasztikaval szinte mknden megoldhato, fogyast is jo dietetikussal edzovel elerheted, penz kerdese.
2020. márc. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
A pattanásaiddal és egyébbel, ha teheted, keress egy kínai orvost. A fogaid nem cseréli ki, de azt megoldod.
2020. márc. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
30%
Nem topp pasikra kell menni, hanem a saját kategóriádban keresni és boldog életed lehet.
2020. márc. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
51%

Fogadjunk, hogy nem mind valós, amit írtál magadról!

Egyébként:

- a kancsalság szemüveggel korrigálható,

- pattanásos bőrre vannak kozmetikumok, kamaszkor után eltűnnek,

- hormon-problémát bizonyára már kezelte orvos (vis major),

-görbe fogakra van a fogszabályzó. Láttam már kb. 40 éves nőnek is,

- táskák a szemek alatt javíthatók plasztikával.

Nem kell mindent egyszerre, sőt nem okvetlenül fontos mindegyiket rendbe tenni.

Ismerek egy 60 éves nőt, aki végtelenül kedves, gyönyörű, dús haj, modell alkat, iskolázott, de előnytelen az arca: erős sasorr, megnyúlt arc, kusza fogsor. Van férje és két gyereke.

Azt akartam ezzel írni, hogy jó dolog a megnyerő külső, de ha a belső tulajdonságok ezt legyűrik, akkor boldog lehet a házassága.

2020. márc. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%

Hormon problémát orvos mondta vagy te találtad ki? A legtöbb hormongondon valamilyen gyógyszer és megfelelő étrend segít akkor is, ha diagnosztizált. Akiről fél év alatt egy deka nem megy le úgy, hogy minden nap a saját kalóriabevitele alatt eszik, figyel a szénhidrátmennyiségre és mozog, az hormonbeteg. A többi hisztizik csak, mert akaratgyenge.

A bőrödön is sokat segít a helyes étrend.

Fogakra fogszabályzó szinte bármilyen életkorban

Szemeiden szintén segít a megfelelő táplálkozás és alvás.

Kancsalságra van tudtommal műtét, de nem kell erőltetni.


Önmagában a ferde fogak és a kancsalság miatt nem leszel echte ronda, szerintem. Az legyen az utolsó, amin változtatni akarsz. Kezdd kicsiben és tegyél meg mindne tőled telhetőt. Utána lehet sírni, de utána nem fogsz, mert annyira meg fog erősíteni a magaddal végzett munka.


-egy gyógyult IR-es, korábban rettenetesen pattanásos lány.

2020. márc. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%

Hajrá kérdező, mi veled vagyunk!

Szerintem szép vagy így is, de nem árt egy kis öngondoskodás, a lényeg, hogy legyél magaddal türelmes.

A személyiség egyébként ezerszer fontosabb.

2020. márc. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Sokkal csúnyább nőket látok nap mint nap pasival, nem amiatt nincs senkid, mert "csúnya" vagy, hanem mert utálod magad, önbizalomhiányos vagy és ezt kivetíted az egész lényedre. Látszik rajtad/úgy viselkedsz.


Mondjuk az első lépés, hogy kifogások gyártása helyett teszel valamit, hogy javuljon a helyzet. Görbe fogak ellen csak fogszabályzóval tudsz tenni, kancsalságra meg lehet kapni szemüveget is.... igazából ha tenni akarnál ezek ellen tudnál, de valamiért csak nem teszel...

2020. márc. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nem en talaltam ki a hormon problemamat, pajzsmirigy alultermelesem van, igy sajnos van rajtam +10kg

A szemem mar volt mutve, de sajnos par ev elteltevel vissza is huzodott.. es szemuvegben is latszik hogy kancsal vagyok

Jelenleg tanulok meg, diakmunkaval probalom megkeresni a penzt legalabb a fogszabalyzora

Es nem a topp pasikra megyek, hanem egyszeruen nem kellek senkinek

Szoval kerlek ne bantsatok, probalok tenni ellene, de sajnos nem egyszeru

2020. márc. 29. 00:40
 10/17 anonim ***** válasza:
45%

Szia, egyértelmű hogy picit számít a külső, nekem is. De nem minde a külső, ha ilyen lányt szeret meg valaki akkor veled lesz és ennyi:) Nem mindenki külsőre megy. Persze én is szeretném hogy egy vékony lányabb lány legyen hogy a villamoson is az ölembe üljön, folyton össze bújjunk stb, de ha valaki olyat szeretsz meg belsőre, akkor a külső dolgok már nem számítanak annyira. Igaz hogy ember függő..

Én szivesen beszélgetnék akárkivel aki ismeri a hűség fogalmát, őszinte nem hazudik és tud szeretni.. de az ilyen lány már ritka. Kis modell bulizós tiktokos semmit érőkkel tele van mindenhol, de akik igazán tudnak szeretni és normál kapcsolatra vágynak abból kevés van! Írhatsz ha szeretnél

19f

2020. márc. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!