Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki hogy tűri a karantént?

Ki hogy tűri a karantént?

Figyelt kérdés
Érdekelne, mivel én nagyon unatkozom és nincs êletkedvem se az egész miatt.

2020. márc. 29. 22:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Remekül. Mikor kiderült, hogy 1-2 hét múlva várható, bespájzoltam. Van egy meglehetősen nagy e-könytáram, kiolvasom azokat a könyveket, amikre eddig nem volt időm. Emellett filmeket és online színházi előadásokat nézek. Illetve elkezdtem alaposan kipucolni a lakást, ha már van rá idő.
2020. márc. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Én jól. Élvezem, hogy nem kell sehova rohanni
2020. márc. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%
Rendberakom a lakást, lassan el kéne kezdeni rendbeszedni az udvart, plusz lassan két hónapja gyűlik az olvasatlan könyv az éjjeli szekrényemen. Szerintem kinyomtatok pár Chopin keringőt és megtanulom. :D Időm az most bőven van.
2020. márc. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
67%

NINCS karantén. Oda mész, ahova akarsz. Annyi, hogy megszabták azt, hogy délelőtt az idősek vásárolhatnak, délután a fiatalok. Egyébiránt oda mész, ahová épp a kedved tartja. Egyelőre AJÁNLOTT otthon maradni.


Kérdésedre válaszolva, eddig is dark voltam, ezután is dark leszek, szóval különösebben nem érint.

2020. márc. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%
Sokkal kevésbé stresszes ez így nekem, több időm van azokra a dolgokra, amik ténylegesen érdekelnek. Bár ezen a hétvégén kicsit már elkezdtem unatkozni, de így legalább kreatívkodásra vagyok kényszerítve.:D
2020. márc. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%

Hááát, gondolkozom. Mindenhol ezt a karanténos dolgot látom, de az égvilágon semmi sem változott az életemben. Dolgozni ugyanúgy járok, boltba szintén. Az egyik szülőmhöz is mindenképp menni kell és a barátnőmmel is ugyanúgy találkozom, csak nem ülünk be pl. sehova kajálni.

Igazából én azt tűröm el nehezen, hogy mennyi ember szenved egy egyszerű "tedd le a segged" dologtól. Örülnék, ha otthon kéne lennem hetekig és végre lenne időm egy csomó otthoni dologra, amire most nincs a meló miatt.

2020. márc. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
Borzalmas, ez a home office egy kudarc. Sokkal produktívabb a munkavégzés, ha az a munkahelyen történik. Inkább a kamerás iroda..
2020. márc. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
15 éve otthonról dolgozom, sokkal produktívabb, mint amikor jópofizni is kellett a munkahelyen.
2020. márc. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
100%
Introvertált otthonülőként szinte nulla változás van az életemben :D Szóval köszönöm szépen, jól megvagyok.
2020. márc. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Egyelőre nincs nagy változás, gyeden vagyok itthon, olyan mint amikor a nagy hetekig beteg és itthon van, illetve rossz idő van. Tanulni nincs időm.

Viszont mától a férjem nem dolgozik, remélem nem akar délig aludni utána egész nap tévézni, gépezni nekünk meg lábujjhegyen kell járni.

2020. márc. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!